Małe kolumny do DTS-HD Master Audio

GracX

New member
Bez reklam
Witam obecnie posiadam zwykławe głośniki w sumie najwyższa półka logitech z906 no ale wiadomo.. przymierzam się do zmiany na pełno prawny zestaw kolumn już taki aby módz się cieszyć dźwiękiem DTS-HD master audio. zależało by mi jednak na tym aby kolumny były jak najmniejsze chodzi mi rzecz jasna o przednie czy to w ogóle możliwe aby takowy zestaw sklecić? chciałym aby przednie kolumny były plus minus takie jak tył i central... dlaczego? a no odpowiedz jest prosta pracuje w systemie 6m-6m połowę roku spędzam w polsce a połowę zza granicą staram się w miarę przystosować oba mieszkania do takiego systemu np.nie zabieram wszystkich kabli, większość zdublowałem no ale tv pc pj itd poróżują razem ze mną tak więc minaturyzacja w granicach rozsądku (strata jakości) jest dla mnie bardzo istotna.

Pozdrawiam
 

GracX

New member
Bez reklam
oj nie wiem nie wiem... wymagania dts-hd MA Same w sobie stawiają chyba poprzeczkę dość wysoko(?) to moje główne kryterium gdybyś coś zaproponował kilka typów abym miał jakieś rozpoznanie byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
A tak przy okazji,czy jest jakaś większa różnica między HKTS60 a 65 prócz tego bezprzewodowego suba?
 

GracX

New member
Bez reklam
na prawde fajne przykłady widać że można znaleść coś małego a dobrego chociaż te bostony to aż za małe się wydają..(?) Panowie a jaki ampli pod tego rodzaju kolumienki hmm? bo zapewne będzie trzeba je dobrze wspomódz..
 

orzech85

New member
A czym się różnią Boston Acoustic FX 5.1 od Boston Acoustic XS 5.1 ?

I które są lepsze: HKTS 60 czy XS/FX 5.1 ?
 

ms89

Member
też poszukuje małych kolumn ponieważ kupiłem jamo s 606 i nie przewidziałem tego ze wchodza mi na ekran projektora :/ wiec jakby ktoś polecił coś tak dobrze grającego jak mój jamo s606 tylko żeby wysokość przednich kolumn nie przekraczał 70cm :) albo wyższe ale chude zeby mozna byc wszczepic miedzy sciana na ekranem czyli do 15cm szerokości. amplituner ktory posiadam to yamaha rx-v473
 
Ostatnia edycja:

max720

Banned
Pamiętaj , że takie maluchy radzą sobie w KD , ale w muzyce i koncertach już mają problemy .
Może wystarczy pożądane 2.0 ? Uniwersalne i przyjemnie :)
 
Do góry