MALA PLAZMA! jaka plazme 32-37"?

maciekk

New member
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
nnjamniejszą plazmą na rynku jest właśnie ta 35" JVC, natępna w kolejności będzie panasa 37"
 

gad7

New member
35 cli masz jvc bardzo dobra plazma z ekstra zabezpieczeniem przed wypaleniem (tylko po co chyba ten diabel straszny bardziej niz rzeczywistosc) ale droga okolo 8 tys no i wspomniany panasonic 37pa50 okolo 5500 ale pamietaj ze bez podstawy + 250-300 zl lub 37pv500 z wyzsza rozdzielczoscia za 7500-8000 tez bez podstawy. Najpierw kupilem i dotarlem 37pa50 a teraz kupilem 37pv500. Jak masz mniej niz 3 metry to 37 cali wystarczajace ale powyzej smialo bierz 42 cale. Co do rodzielczosci u mnie obydwie chodzily na kablowce i roznicy w ogladaniu polskich programow nie widac roznica na kozysc w niemiecko i anglo jezycznych juz widoczna na sprzecie dvd nie do konca i tak ostro w oby dwoch. Powaznie potraktuj kupno bardzo dobrych markowych kabli wierz mi duzo to daje. Mysle ze w dobie kiedy prawie nic nie slychac o polepszeniu jakosci sygnalow przez polskich nadawcow ten sprzet z mniejsza rozdzielczoscia jest extra, predzej zmienisz plazme na nowa niz cos wejdzie do powszechnego uzytku.
 

gad7

New member
Na papierze wyglada to niby dobrze gorzej moze byc w rzeczywistosci, i cos ta stopa kontrastu taka cieniutka, niektore lcd maja wiecej.
 

irzi

Member
Z tego co pisał KIKI to w lutym miała się ukazać nowa plazma Panasonica, model 37pa 45 w cenie koło 900Euro, czyli koło 4000zł ! Ale niestety nie wiem jakie ma parametry techniczne ! Nie moge tego nigdzie znaleść !
 

gad7

New member
Z rozmowy z ludzmi od panasonika dowiedzialem sie iz ma to byc marzec a nie luty i cyferki maja isc w gore czyli 60.
 

gad7

New member
No wlasnie za bardzo nic nie wiedzieli o parametrach ale z cena ponizej 1000 euro kazali zapomniec! Cos kiki ma slabe te info!
 

gad7

New member
Chyba ze, ale to moje podejrzenie choc nie sadze ze dla hurtownikow. Ale to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe. Zbyt duza to bedzie nowosc.
 

maciekk

New member
dzieki za pomoc chlopaki:) juz zdecydowalem - panas 37pa50. 8 tysi za 35 cali 852 jvc to zdecydowanie przesada, a samsungi z tego to tu przeczytalem to gie. tak przy okazji: gdzie moge kupic uchwyt dla tego modelu panasa za dobra cene? znalazlem cos na allegro za 245zl (http://allegro.pl/show_item.php?item=85186530). na megamedia.pl chca za oryginalny uchwyt 900, zdziercy:cool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
plazma JVC 35 B 50 - za 6999 zł komplet jest zdecydowanie lepszym wyborem
Ma wiele rozwiazań najlepszych na rynku.
A co do cen Panasonica- pożyjemy zobaczymy.
Termin przesuneli na koniec marca
Modeli bedzie kilka w każdej klasie
pozdrawiam
 

Dara

New member
Ja bym radził jednak poczekać na tego panasonica bo ten JVC jest już chwile na rynku nie mówie żeby był on zły albo coś w tym stylu tylko warto poczekać i zobaczyć co zaoferuje nowy panasonic. Bo głównym atutem dla którego warto poczekać jest to że może panasonic będzie miał wejścia HDMI(DVI), bo JVC nie posiada takiego, ma tylko component.
Pozdrawiam.
 

gad7

New member
No tu kiki ma racje z ta cena warto oferte przemyslec ale to nadal 7 tys przy cenie 5400 panasa? No chyba ze za 7tys i panas pv500? I sorki kiki ale ty jako sprzedawca autoryzowany panasa powinienes miec leprze info odemnie, nieprawdaz? ja o tym juz wiedzialem gdzies na koniec stycznia poczatek lutego. A co do ceny no niewiem hyba nierealne ale 37 za 999 euro no to tylko chyba w hurcie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wojna cenowa jeszcze się nawet nie zaczęła.
Ceny które podaje widziałem na własne oczy.
Ale innych nie podam.
A 999 euro - to cena detaliczna.
Najwiekszy ekran w sprzedaży - bedzie JVC 70" - za 19.999 zł
Wysyp LCD full HD - jesień
pozdrawiam
 

noeee

New member
Panas 37 pv 500

Witaj.

Kup Panasonica 37 pv 500 - wart swojej ceny !

Poczytaj inne wątki na tym forum .... coś tam o tymTV popisałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37 " Panasonica poczekaj na nowy model
37" PV 60 oraz 37 PV 600 - będą extra ceny
zdecydowanie - warto
Czas działa na Twoją korzyść
pozdrawiam
 
Do góry