mala ciekawostka !!

lukaszczecin

New member
wczoraj mnie olśniło i przeprowadziłem eksperyment.i wymyśliłem jak grac we dwóch na jednym tv i każdy gracz widzi swój obraz na jednym tv :) robimy to tak. ja gram na kompie z dwoma padami . wlanczamy gre na dwoch obraz jest podzielony na dwa ekrany jeden nad drugim. klikamy na pilocie 3d i ustawiamy obraz nad obrazem. obraz się zlewa . i jeszcze jedna ważna rzecz modyfikacja okularów musimy przerobić dwie pary okularów tak aby jedne okulary miały tylko prawe szkła a drugie okulary tylko lewe szkła:)jest niewielka poświata z drugiego ekranu ale da sie grac:) i co wy na to? oczywiscie musi to byś 3d pasywne
 

barteknowack

New member
Bez reklam
wczoraj mnie olśniło i przeprowadziłem eksperyment.i wymyśliłem jak grac we dwóch na jednym tv i każdy gracz widzi swój obraz na jednym tv :) robimy to tak. ja gram na kompie z dwoma padami . wlanczamy gre na dwoch obraz jest podzielony na dwa ekrany jeden nad drugim. klikamy na pilocie 3d i ustawiamy obraz nad obrazem. obraz się zlewa . i jeszcze jedna ważna rzecz modyfikacja okularów musimy przerobić dwie pary okularów tak aby jedne okulary miały tylko prawe szkła a drugie okulary tylko lewe szkła:)jest niewielka poświata z drugiego ekranu ale da sie grac:) i co wy na to? oczywiscie musi to byś 3d pasywne

nom, pomysł dobry, znałem to :) . Nie wiem właśnie czemu jest ta poświata, nawet gdy gra się w 1 w gre w 3D.

A skoro grasz to może mi pomożesz, próbowałem niedawno pograć sobie w AvatarTheGame. Podłączyłem kompa pod TV, obraz się sam dostosował (wykryło FullHD 1920x1080). Odpaliłem gre, która miała też ustawioną rozdziałke 1920x1080 - jeb, odpaliła się w oknie (WTF), ale śmiesznie, bo polaryzatory się włączyły i obraz był 3D tylko w tym oknie :) . Jak odpalić gre na pełnym ekranie ? kombinacja alt+enter nie działała
 

dyzio55

New member
wczoraj mnie olśniło i przeprowadziłem eksperyment.i wymyśliłem jak grac we dwóch na jednym tv i każdy gracz widzi swój obraz na jednym tv :) robimy to tak. ja gram na kompie z dwoma padami . wlanczamy gre na dwoch obraz jest podzielony na dwa ekrany jeden nad drugim. klikamy na pilocie 3d i ustawiamy obraz nad obrazem. obraz się zlewa . i jeszcze jedna ważna rzecz modyfikacja okularów musimy przerobić dwie pary okularów tak aby jedne okulary miały tylko prawe szkła a drugie okulary tylko lewe szkła:)jest niewielka poświata z drugiego ekranu ale da sie grac:) i co wy na to? oczywiscie musi to byś 3d pasywne

Panowie przecież to nic nowego LG już wprowadziło to LW980W Dual-Play
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...del-lw-980-nano-led-z-systemem-dual-play.html
 
Do góry