Mała Ankieta :)

Status
Zamknięty.

Mistic

New member
Gears of War fajna giera, grałem, trzeba przyznać ale coś ostatnio w serwisie gier na wp pisali że ma wyjśc na PC, żenada ja jestem przeciw, ale wole poczekać sobie na God of War 2 na PS2 który ze swoim poziomem graficznym wygląda jak gra na nextgen'a, a przy okazji kupić PS3 na którego za ok. pół roku pojawią się fajne gry, ostatnio było coś mówione o następnej części Resistance: Fall of the man, a przed smakiem możliwości graficznych może być motostorm, polecam oglądnoć nagrania HD prezentujące gre w akcji, są do pobrania w zachodnich serwisach zajmujących się grami.
Pozdrawiam.
 

Mistic

New member
Też tak myśle no może X ma jeszcze HALO, ale jak na PS3 wyjdzie MGS, GT5, TEKKEN, FF, i pare innych perełek to raczej X zostanie w tyle.
Pozdrawiam.
 

Mistic

New member
Ale opłaca się wstrzymać bo troszke cierpliwości i otrzymamy pada z wibracjami :), Czy mniej więcej ktoś z forumowiczów może wie kiedy na wystawy sklepowe trafią PS3 z wibrami???? Ja obstawiam tak do 6 miesięcy, a jak nie za 6 miesięcy to nigdy.
Pozdrawiam.
 

elrubio

New member
Gdzieś czytałem że cena PS3 utrzyma się przez około 2 lata... :/ A z doświadczenia wiem że pierwsze modele są wadliwe ;p
 

marcinoko

New member
Kuba_ps2 napisał:
Taaa, że tak mowią to nie znaczy że nie obniza... Mowia tak zebys nie czekal tylko kupil odrazu

Dokładnie tak jest.... To samo było z PS2. Warto czekać... Narazie na PS2 będzie pare nowych tytułów które umilą czekanie.

Pozdrawiam
 
PS3 i X360

Witam,jak czytam wypowiedzi co niektórych o tym jaki kiepski jest x360 ,że jest tylko jedna gra dla której warto jest kupić xboxa(Gears of War)to aż palec świeżbnie zeby czgoś nie napisać,dementuje niekórych wypowidzi zle wypowiadających sie o x360 ze nie jest to prawdą,myśle ze najbardziej wiarygodne osoby są te które posiadają konsole x,a tą osobą jestem. Mogę powiedziec krótko ze jest to naprawde świetna konsola ,posiada kilka fajnych gier a o nadchodzących już nie wspomne i dla ktorych naprawde warto kupić tę maszynkę.Oczywiście nie ujmuje faktu że PS3 nie bedzie równie dobra jak xbox.W tym tygodniu odbieram ps3 a nie dla tego ze jest lepsza od x a tylko dlatego iż kilka tytułow gier nie bedzie na x360.Na koniec moge powiedziec tylko tym niezdecydowanym jaką konsole wybrac,macie naprawde cierzki orzech do zgryzienia.Dziękuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry