Magiczny soft 1.322 do TXL37E30E

pavco1

New member
Cześć. W czym on taki magiczny?
Według osób, które go zainstalowały, obraz wyświetlany przez tv, był znacznie lepszy. Było to opisywane w wątku "otwarty test TXL37e30E" (obecnie niedostępny).
Wstawiam, ponieważ wiele osób o niego pytało, a nowa wersja oprogramowania tj.1.323 psuje obraz
 

zabezp

New member
Czy ktoś zna sposób na powrót do poprzedniej wersji firmware?
Mam firmware w wersji 1.323 i chciałbym się cofnąć do 1.322, ale TV jej "nie widzi", jako że ma już zainstalowaną nowszą wersję.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Naprawdę wierzycie, że nowszy soft mógł pogorszyć obraz i nie zostało to zauważone przez producenta i nie pojawił się następny?
 

BeastUSSJ

New member
Posiadam ten sam tv i zauważyłem to samo co kolega, nie chodzi o SD ale już na HD nie jest tak pięknie jak było a IFC pomaga ale niestety widać zniekształcenia na konturach.
 

januszpe

New member
pavco1
Znalazłem na pendrive poszukiwany soft. Dla chętnych do pobrania:
rapidshare com files 375092201 P112_1322.zip


chętnie bym spróbował ale coś kolego zwaliłeś w tym adresie bo nic takiego nie mogę znaleźć:niewiem:
 
Ostatnia edycja:

BeastUSSJ

New member
pavco1
Znalazłem na pendrive poszukiwany soft. Dla chętnych do pobrania:
rapidshare.com/files/375092201/P112_1322.zip


chętnie bym spróbował ale coś kolego zwaliłeś w tym adresie bo nic takiego nie mogę znaleźć:niewiem:

Brakuje kilku ukośników. Poprawiłem patrz ciut wyżej.
Jeśli jesteś na 1.323 raczej nie uda ci się.
 

januszpe

New member
Jeśli jesteś na 1.323 raczej nie uda ci się
jestem na 1313, wszystko przede mną:eek:k:

no i udało się, ale nie bardzo widzę czy się cokolwiek zmieniło?
 
Ostatnia edycja:

adik1

New member
pytanko (troszke jestem zielony) w sprawie softu do Panasa TX-L37E30E. jeśli spamuje to sorka.

Łapię się co raz częściej na tym, iż z pendrive nie mogę otworzyć filmów,w ogóle nie są one "widziane" przez TV. Pliki niejednokrotnie >5GB, rozszerzania plików też przeróżne. Na kompie hula, na TV niestety nie.
Ktoś może podpowiedzieć jak "przeskoczyć" ten problem?Czy instalacja aktualnego softu rozwiąże sprawę, czy problem leży gdzie indziej (np. nieobsługiwanie plików >2GB?? <---- strzelam z wielkością pliku).

Serdeczne dzięki za zwrotne informacje, i wyrozumiałość jak spam;))
 

pepeso

New member
pytanko (troszke jestem zielony) w sprawie softu do Panasa TX-L37E30E. jeśli spamuje to sorka.

Łapię się co raz częściej na tym, iż z pendrive nie mogę otworzyć filmów,w ogóle nie są one "widziane" przez TV. Pliki niejednokrotnie >5GB, rozszerzania plików też przeróżne. Na kompie hula, na TV niestety nie.
Ktoś może podpowiedzieć jak "przeskoczyć" ten problem?Czy instalacja aktualnego softu rozwiąże sprawę, czy problem leży gdzie indziej (np. nieobsługiwanie plików >2GB?? <---- strzelam z wielkością pliku).

Serdeczne dzięki za zwrotne informacje, i wyrozumiałość jak spam;))


U mnie otwiera pliki > 2GB z penka. Z HDD to nawet MKV >14GB :)

Pozdr.
 
Do góry