MAG: Massive Action Game

-AS-

New member
Witam,
oglądałem relację z konferencji prasowej Sony z E3 dzisiaj i to co rzuciło mi się w oczy (ogłoszne na samym końcu konferencji), to MAG: Massive Action Game.

Rozgrywka w sieci - 256 graczy (!!) na planszy, podzielonych na dwa obozy, w 8mio osobowych drużynach. Żadnego AI, sami prawdziwi ludzie (gracze), postacie uczą się i rozwiajają w trakcie gry.

Filmik wyglądał bardzo obiecująco, postaram się go znaleźć i wkleić w ten wątek.

Jak macie jakieś więcej informacje na temat tej gry, proszę o wklejenie tutaj.

Pozdrawiam

EDIT:
Parę informacji TUTAJ
oraz TUTAJ
 
Ostatnia edycja:

neospiderman

New member
To co pokazało sony to render i najwidoczniej nic się nauczyć nie potrafią, po akcjach z przeszłości.
Co dla mnie oznacza że ta gra jest prawdopodobnie aktualnie tylko na papierze. Czyli przypuszczam ze jak dobrze pójdzie zobaczymy ja za jakieś 3-4 lata.
 

dienekes' shade

New member
Far Cry 2 to mój typ na FPSa roku 2008. Killzone pozamiata w 2009 r. Jakiś czas temu developerzy z Ubisoft' u mieli problemy z v sync' iem w wersji na PS3. Po tym co widziałem (materiały z E3) wiem, że opanowali temat i wersja na plejkę prezentuje się pięknie. Jak narazie, must have. Oby nie było z tym tytułem jak z AITD 5...
 

brx

New member
Jeżeli ta gra w ostatecznej formie będzie wyglądała tak jak na tym screenie, to dla mnie wypas. Nie mogę sobie tylko wyobrazić jatki z 255 innymi graczami. Deszcz granatów i słońce przysłonięte przez nadciągające posiłki. :D
 

dienekes' shade

New member
Mam wizję tożsamą z tą Kolegi brx' a : spam granatów. Przy bad respawnach człowiek w ogóle sobie nie pogra, hehe :p Nim się zorenituje, pokryje go wartswa granatów...bez zawleczek :twisted:
 

brx

New member
Fajnie być zawsze po stronie wyciągającego zawleczkę :D Jak tłukłem w America's Army, potrafiliśmy w 30 sekund kończyć rozgrywkę na mapie Hospital. 3 spamy z M4A1 wyposażonego w granatnik M203 40mm w przejścia skąd nadciągały siły przeciwnika :twisted:. To może wkurzyć, naprawdę :D
Tak jak pisał poprzednik, najważniejsze by respawny były dobrze przemyślane.
 

beamer

Banned
Ostatnia edycja:

WoJoW

New member
Wygląda naprawdę obiecująco. Widać, że mogą być fajne, duże mapki (w sumie dla 256 graczy to tylko takie mogą być :) ).
 

beamer

Banned
Znamy też już 2 grywalne strony tego "mega" konfliktu online:
1) Raven

3410520508_a7e920192c.jpg


2) S.V.E.R.
3410520454_6732a926ff.jpg
 
Do góry