MA Silver 2 czy Focal Aria 906 ???

rabit

Active member
Bez reklam
Och... Focal. Mój faworyt, aczkolwiek podłogowy. Pięknie, pięknie. A co do Denona 1500AE to oddam w dobre ręce. :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Każdy się pozbywa tych kiepskich Zensorów :p:p
Kiepski to jest Ferdek ;-)
Nie mów, bo Dali Zensor to bardzo dobre kolumny dla początkujących.
Owszem przyznaję, że apetyt rośnie w miarę słuchania :)
Jak już się człowiek odsłucha to wyłapuje więcej i jego ucho oczekuje więcej.
To chyba całkiem normalne i naturalne zjawisko ;-)
Powiem Ci tak... Nigdy nie słyszałem takiego sprzętu, żeby opadła mi szczęka ;-)
Poza tym lepsze wiąże się z dużo większą kasą a piszemy cały czas o budżetowym zestawie kolumn.

Dla mnie kolego za tą cenę nie ma lepszych kolumn, mówię o 3.
Dokładnie tak! Mój Imiennik wie co pisze! :eek:k:
Zensory są w swoim budżecie świetną opcją.
Ogólnie to niedrogie kolumny, więc nie ma co oczekiwać brzmienia z wyższej półki.
Za tą kasę grają bardzo fajnie i zadowolą niejednego ;-)

P.s. Borixon, edytuj sygnaturę :p
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Borixon jak brzmienie? Cały czas zadowolony? :)

Co do Zensorów to uważam, że to dobre kolumny. Wszystko kwestia gustu. Jak ktoś szuka dużego basu i porównywał do Heco Style 900 to wiadomo że te drugie będą dla niego lepsze. Bardziej miarodajne by było porównanie z 500. Obie kolumny mogą się podobać.

Teraz zerknąłem, że chyba ceny na Z7 podskoczyły. 4k detal za parę. Sporo :(
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
4k nie są warte dla mnie. Wiadomo, że to detal więc kupi się je taniej. Pewnie bliżej 3k. Horn nie słynie z niskich cen :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Trochę zaśmiecamy Borixonowi wątek...ale wtrącę od siebie, że cena za Zensory jest sporo przesadzona.
Obecnie mam trochę większy przegląd pola i jak zestawię ich brzmienie z innymi, to płaci się chyba za markę.
Porównując je bezpośrednio choćby z moimi "jeszcze" Bostonami, za które jako set 5.0 zapłaciłem 3200 zł, to naprawdę sporo je dzieli, a patrząc cena jakość....hmmm, szkoda gadać ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Piszcie Panowie to nie wątek z moim zestawem a porównanie kolumn, na swój wrzucę kilka fot jak będzie chwila.
Widziałem że Z3 poszły z ceną do 2 tysi wiadomo że kupi się taniej i tu dla nich konkurencji nie widzę, przy Z7 za 4 tysie pewnie znajdzie się nie jedna para choć mi się podoba ich granie, niedociągnięcia są, wiadomo lecz to nadal 4tysie a nie 40 ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Borixon jak brzmienie? Cały czas zadowolony? :)

Co do Zensorów to uważam, że to dobre kolumny. Wszystko kwestia gustu. Jak ktoś szuka dużego basu i porównywał do Heco Style 900 to wiadomo że te drugie będą dla niego lepsze. Bardziej miarodajne by było porównanie z 500. Obie kolumny mogą się podobać.

Teraz zerknąłem, że chyba ceny na Z7 podskoczyły. 4k detal za parę. Sporo :(
Pawle brzmienie podoba mi się coraz bardziej, ale narazie to wiesz najarany jestem, zobaczymy na chłodno za miesiąc. Na tą chwilę bajeczka ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Widziałem że Z3 poszły z ceną do 2 tysi wiadomo że kupi się taniej i tu dla nich konkurencji nie widzę,

I tu dla przykladu bodajze o ile dobze pamietam co czytalem (smutna informacja dla nas kapusta) najwiekszy fan Heco kupujac zestaw 2 satelitek do zestawu do kompa zamiast heco 200 kupil wlasnie zensory 3. Wiec cos w tym jest ze 3 sa bardzo dobre.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
I tu dla przykladu bodajze o ile dobze pamietam co czytalem (smutna informacja dla nas kapusta) najwiekszy fan Heco kupujac zestaw 2 satelitek do zestawu do kompa zamiast heco 200 kupil wlasnie zensory 3. Wiec cos w tym jest ze 3 sa bardzo dobre.
Mówisz o Bipo? Tak mi się skojarzyło gdyż pytał mnie kiedyś jak mi się sprawują Z3 i polecalem mu je właśnie na biurko obok monitora ;)

Kolejna sprawa to jak ktoś kupił Heco do kina to do każdego pokoju musi kupować Heco?
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mówisz o Bipo? Tak mi się skojarzyło gdyż pytał mnie kiedyś jak mi się sprawują Z3 i polecalem mu je właśnie na biurko obok monitora ;)

Kolejna sprawa to jak ktoś kupił Heco do kina to do każdego pokoju musi kupować Heco?


No wlasnie w jakims poscie czytalem ze tak zrobil Bipo. Chyba bana ostatnio dostal na forum.

Tez racja, aby rozne glosniki kupic, bunajmniej jest jakas roznorodnosc.
 
Do góry