MA + Marantz 6003

uciu

Member
Witam,

na początku miało być kino do 4kzł, potem do 6 aż w końcu po wielu odsłuchach doszedłem do wniosku, że kino nie jest mi potrzebne bo filmów oglądam mało (głownie hbo) i stereo spokojnie mi do tego wystarczy.

I tu pojawił sie problem, bo prócz kolumn musi też być wzmacniacz/radio/cd -> a wiec sporo tego do wybrania, słuchania itp:)

Pokój 21m.
Muzyka: lata 70, 80, elektroniczna + aktualne listy przebojów.
Kwota: max6000 z kablami (ale to już jest maxmax bo co chwile podnosze pułap:-/)

Kolumny to już na pewno coś z MA.
MA BR6...ew RX6 (zależy jak wyjdzie cenowo z resztą, choć pewnie braknie kasy)

I do tego myślałem : Marantzu pm6003, cd6003, st6003 (dostałem oferte na 3200zł)
(nie słuchałem jeszcze tego zestawienia)

A może wziąść jakiś ampli stereo??? Zawsze to z radiem i czy róźnica w dzwięku będzie az tak rażąca powiedzmy w połącznie z BR6?? Blackninja (dzięki za cierpliwość) polecał w tej kwestii HK3390,3490.

Co lepiej zagra ampli HK czy Marantz PM6003 - bo te 2 zestawy biore pod uwage.

HK na pewno wyjdzie taniej o około 900zł wiec róźnica spora. Żonie z wyglądu barziej przypadł Marantz, szczerze mówić mi też ale nie bede sprzętu kupował na wygląd:)


Poradzcie cos:)
 
Ostatnia edycja:

skipper

New member
To naprawdę dobra cena. Możesz powiedzieć gdzie (może być na PW)? Co do Blackninja i reszty moderatorów to Oni prawie zawsze polecaja Harmana - nie wiem dlaczego. Ja posiadam Marantza z serii PM, CD 5003, ST6003 i gra to z Kefami IQ90. Gra to jak dla mnie super, choć ten wzmak wydaje sie, na papierze, za słaby. Co do wyglądu, to ja właśnie kupiłem Marantza bo był ładny :) i spełniał moje założenia - wszystkie klocki miały stać obok siebie i miały być tej samej wysokości, oczywiście zakup poprzedził odsłuch który mnie tylko przekonał że trafiłem w 100% założeń. Jeżeli zaczniesz przesłuchiwać wszystko co jest w tym przedziale cenowym to nigdy nie kupisz.
Pozdro
 

allegro

New member
Witam,

słuchałem MA z 6003, jak dla mnie zagrało to świetnie. I rock, i pop, i muzyka elektroniczna. Trochę gorzej poradziły sobie z muzyką poważną.
Jakbym się miał do czegoś przyczepić, to może troszkę za mocno zarysowana góra... ale i marantz i MA lubią eksponować wysokie tony.


A odnośnie tego zestawu, jak to nie tajemnica, podaj gdzie są tak rewelacyjne ceny... ? :)
 

uciu

Member
jasne, że nie tajemnica:)

cena od sprzedajęcego na allegro (zaraz poszukam nicu bo coś teraz chyba padło) i zakup poza aukcją z odbiorem osobistym. Gwarancja nie audio klanu a prywatna.
 

arniparus

New member
Pewnie najbardziej "dziki cenowo" allegrowicz amo2. Facet ma ceny z kosmosu - a tiry jada i jada i czasami nie dojezdzaja :) Swoja droga ciekawe ze jeszcze zaden z naszych oficjalnych dystrybutorow go nie skasowal. Tyle strasza odpowiedzialnoscia prawna hehe :lol:
 
Do góry