Ma ktoś jakiekolwiek kino domowe LG?

NATE

New member
Witam,

Mam pytanko do użytkowników kin LG - jest ich na rynku całe multum, podejrzewam że zachowują się wszystkie podobnie. Czy odtwarzają Wam pliki mp3 z długimi nazwami? W instrukcji jednego z kin (ht762tz) znalazłam informację, że plik musi mieć maksymalnie 8 znaków. Wniosek dla mnie taki z tego,że żadnej płyty z moich zbiorów mp3 nie odtworzę, bo takie pliki zdarzają się rzadko - już sama nazwa wykonawcy przeważnie przekracza 8 znaków, a gdzie dopiero tytuł ;) duża niedogodność, jeśli to jest prawda.

Z góry dziękuję za opinię i pozdrawiam,
Natalia
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Mam kolege, ktory posiada wlasnie zestaw LG i tez nigdy zadnych problemow nie uswiadczyl z czyms podobnym.
 

qwerk

New member
Gratuluje, ja też poluje na ten model, proszę napisz jak się sprawuje bo w sieci mało jest informacji.
Jak działa USB, nadaje się do odtwarzania divx? Bo nie wiem czy nie kupić WD TV HD. Ale to znowu kolejny pilot... Pozdr.
 

NATE

New member
Czyta wszystko :)
Odtwarzałam moje płyty z albumami mp3, czyta długie nazwy oraz można chodzić po folderach.
Odtwarzałam .avi z teledyskami, których też mam pokaźną liczbę - wszystkie działały, także pliki mpg.
USB działa bez zarzutu - puściłam film z DivX nagrany na pendrive i działał pięknie.

W zasadzie bawiłam się tylko w nocy i dziś rano, ale jak narazie złego słowa nie powiem - i te rzeczy, które mi są najbardziej potrzebne do życia przetesotwałam i wynik testu: pozytywny :) . Do tej chwili spełnia moje wszystkie oczekiwania. Normalnie kombajn multimedialny.

ps. rano straciłam litr coli, sąsiadom dałam w przeprosinach bo poniosło mnie z głośnością przy Beyonce - HALO 8)
 
Ostatnia edycja:

andrzeej

Member
a ja mam pytanie czy divixy ida z napisamy w tych kinach...
mam odtwarzacz dvd lg i tu nie ma problemu.
jak sprawa wyglada w kinach tej firmy.
 

NATE

New member
idą z napisami, bez żadnego problemu. Podejrzerwam, że oprogramowanie dvd LG a dvd LG z zestawu kina domowego niewiele się różni :p
 
Do góry