MA BR2 - Jakie źródło i wzmacniacz?

MohSETH

New member
Witajcie

Idę za ciosem skoro kolumny już zmieniłem to wypadało by zmienić elektronikę:) Powiedzcie mi czy do 2000 zł na elektronikę kupię coś lepszego od PianoCrafta pasującego do MA BR2? Wolałbym żeby był w tym odtwarzacz DVD. Co do dźwięku to miło by było usłyszeć coś cieplejszego niż daje Ymamha;)

Widzę, że pchacie się drzwiami i oknami by mi pomóc:p

Możecie mi coś powiedzieć o tym zestawianiu: DENON PMA-500 i DCD-500

Zagra to lepiej?:)

Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AvataR

Banned
Gdybys mogl przeznaczyc z 4 tys zaproponowalbym Tobie doskonale zrodlo i wzmak za ta cenke MARANTZ 7001KI z mojego opisu. Stan sklepowy - sprzedaje za tydzien :D
 

MohSETH

New member
Witajcie.

Po przekalkulowaniu kasy doszedłem do wniosku, że nie stać mnie jednorazowo na odtwarzacz DVD i wzmacniacz. Muszę kupić najpierw jedno, a potem drugie. Teraz pytanie Jaki DVD bądź wzmaczniacz H/K kupić? przyznam się, że urzekł mnie design H/K a jak z barwą dźwięku? Podpasuje do MA BR2?

Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
HK z MA dobrze się zgrywa.
Jak masz tv full to DVD39, jak z mniejszą rozdziałką to DVD29, wzmacniacz to HK980 lub amplitunery stereo HK3390, HK3490.
 

rzeznik

New member
Jako, że temat dotyczy HK i MA to pozwolę sobie się dołączyć i zapytać, aby nie tworzyć nowych...
Mam AVR255, chcę kupić MA BR2 lub RS1 na front (w przyszłości dokupię resztę zestawu 5.1) do 16m^2, pokój "mieszkalny" (tzn. umeblowany itp) w bloku. Kino i muzyka (rock, metal) mniej więcej po równo, nie słucham bardzo głośno. Czy taki zestaw da radę w moich warunkach czy może zastanowić się nad czymś większym (BR5, mission m34i, ew. coś innego byle ładne i w miarę nieduże) ?
 

rzeznik

New member
Dzięki za pomoc! A ja cały czas żyłem w przekonaniu, że mam mały pokój ;) BR6 niestety są całkowicie poza moim zasięgiem finansowym, także wybór padnie zapewne na BR5.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry