m2ts na mkv

frantic6

New member
witam
mam pare filmow hd w formacie m2ts i chce je przerobic na mkv, poradzcie jakie jest do tego dobry program, przy zachowaniu dobrej jakosci filmu.
pozdr
 

fazer58

Member
Bez reklam
Jeszcze nie dawno sam pytałem o ten "zabieg". Koledzy z sąsiedniego forum bardzo mi pomogli,za co im serdecznie dziękuję:) Na początek programem "tsMuxeR" dwa kliknięcia i wszystko samo się robi,następnie składamy programem "mkvmerge GUI",podobnie dwa,trzy kliknięcia i wszystko bez problemów.
 

jp1

New member
Jeszcze nie dawno sam pytałem o ten "zabieg". Koledzy z sąsiedniego forum bardzo mi pomogli,za co im serdecznie dziękuję:) Na początek programem "tsMuxeR" dwa kliknięcia i wszystko samo się robi,następnie składamy programem "mkvmerge GUI",podobnie dwa,trzy kliknięcia i wszystko bez problemów.

Rozumię, że zgrałeś (lub sciągnąłeś) film zrzucony z płyty blue-ray.
Mam kilka takich filmów i odtwarzacz Novatron NTR83. Odtwarzacz odtwarza m2ts ale z dźwiękiem oryginalnym. Czy da się coś zrobić, żeby odtwarzał ścieżkę polską ?
Problem opisałem na tym forum w
<LI class=first>HDTV Centrum Polska> Odtwarzacze sieciowe HDTV
> Novatron IAMM
> Formaty odtwarzane przez NTR83.
 
Ostatnia edycja:

fazer58

Member
Bez reklam
Nie,nie! Pytanie było:
"mam pare filmow hd w formacie m2ts i chce je przerobic na mkv, poradzcie jakie jest do tego dobry program, przy zachowaniu dobrej jakosci filmu."
Wypowiedziałem się na temat przerobienia m2ts na MKV. Mój player nie czyta m2ts,dlatego nic w tym temacie nie dodam :) sorki
 

Andrew150

New member
Mam takie pytanie.
Ściągnąłem obraz blu-raya w formacie iso i chciałbym z niego wyciągnąć pliki m2ts, ale mam z tym problem.
Po podmontowaniu obrazu iso Alcoholem, albo Daemon Toolsem nie mogę przeglądać tego napędu. Nie widzę żadnych plików - czy to normalne, czy może mam jakiś felerny iso?
Jeżeli to normalne to czy mogę w ogóle przeglądać zawartość tego iso, czy muszę mieć jakiś dodatkowy soft, czy go czymś zripować?
Z góry dzięki za podpowiedzi.
 
Do góry