LX700 vs. TX37LZ70

qki79

New member
Witam,
jestem w przededniu kupna TV, dlatego wlascicieli Panasoniców prosze o podzielenie sie wrazeniami ;)
A wiec warunki:
1. salon 22 m2, pld-zach, ogladanie (głównie pod kątem) z max.2,5 m, cyfra, dvd, rzadziej divx, moze pod koniec roku konsola lub/i hd.

no i pretendenci
icon12.gif

1. Panasonic PV70P (plazma) 37 cali
+ kolory, obraz w ruchu, czerń
+ cena (jakies 3500, moglbym szarpnac sie na jakies kinko domowe)
- duszki, loga, pasy - ogólnie docieranie plazm...
2. Panasonic 37LZ70 (LCD) 37 cali
+ładny
icon7.gif
, niezle kolorki, dobre kąty (matryca IPS)

-cena (ponad 4300)
3. Panasonic LX700 (LCD 32 cale)
+kąty, 100hz, ponoć dobry dźwięk
-wielkość ekranu (?)

Moze ktos doradzi jaka wielkośc ekranu bedzie dobra - obecnie mam 21 cali i mimo ze salon nieduzy to TV jest tyci. Z drugiej strony ogladam nieco pod kątem z malej odleglosci...

wczoraj widzialem 37lz70 w saturnie - bardzo fajny obraz i swietne katy - a dla mnie to wazna rzecz..

jakby ktos mial inne propozycje to zapraszam:)
 

Lolek7825

New member
marek206 napisał:
37Lz70 nie ma 100Hz i to jest mankament nie do przyjęcia dla mnie...


zgadzam się z marek206. Brak 100Hz jest dośc poważnym minusem. Ja mam też do lcdka ok 2,7 i mój 32lx700 i stwierdzam ze jest to optymalny wybór (jak dla mnie) oglądam także pod kątem (oczywiście masz 15 stopni obrotu ekranu) i nie można się przyczepic do obrazu praktycznie pod każdym kątem obraz jest jedwabisty....
co do dźwięku to masz rację, SRS robi swoje przy zwykłym SD nie potrzeba żadnego wzmacnicza czy ampli. 4 głośniki świetnie dają rade.

Nie radze też sugerować się obrazem z MM czy saturna tam zazwyczaj jest zwykły sygnał (i to pewnie podzielony na dziesiątki tv).

pozdrawiam i życzę udanego wyboru.
 

deniro24

Member
Bez reklam
Przy Twoich warunkach spośród Panasonica wybrałbym model, który nie zagościł u Ciebie na liście: 42PV70. O niczym mniejszym bym nawet nie myślał - piszę z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam.
 

sittek

New member
deniro24 napisał:
Przy Twoich warunkach spośród Panasonica wybrałbym model, który nie zagościł u Ciebie na liście: 42PV70. O niczym mniejszym bym nawet nie myślał - piszę z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam.

max 2,5 metra i 42 calowa plazma??
oszalałeś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry