LX 9500 problem z 3D.

newlguser

New member
Witam, zakupiłem niedawno telewizor LG LX9500. Aktywne okulary AG-S110 nie za bardzo chcą z nim współpracować. Włączając przykładowy film 3D na YT nie do końca satysfakcjonuje mnie jakość 3D. Powiem więcej - nie nakładają się warstwy na siebie. Jakieś pomysły? Sugestie? Jeżeli coś wyjaśniłem niejasno - proszę dopytywać. Z góry dziękuję za wartościowe odpowiedzi.
 

Krzysiek1024

New member
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to że nie włączają się tak jak trzeba. Czy okulary są czyste? One działają tak że mają czujnik, dzięki któremu wiedzą które oko trzeba zakryć LCD. Myślę, że to o to chodzi. Na pewno nie można powiedzieć, że obraz 3D jest słaby w LG LX9500, przecież częstotliwość odświeżania wynosi 400Hz, a maksymalna jasność sięga 400 kandeli/m2, więc jest cool.
 

newlguser

New member
Witam, dziekuję za odpowiedź. Okulary są czyste, uruchamiają się gdyż widzę wyraźną różnicę w obrazie na TV, aczkolwiek nie jest on satysfakcjonujący. Jak już wspomniałem efekty 3D nie nakładają się na siebie. Dodam również iż podczas wyboru menu 3D pilotem do wyboru mam jedynie 2 tryby kolumnowy i wierszowy, ostatnie dwa tryby są nieaktywne...
 
Do góry