luźna matryca

harry99

New member
Witam
Dwa miesiące temu zakupiłem TV Sony Bravia KDL32W4210.
Dziś podczas czyszczenia matrycy zauważyłem że w prawym górnym rogu, podczas lekkiego nacisku matryca trzeszczy i jakby odkleiła sie od ramy.
Sama matryca nie jest uszkodzona, kolory sa normalne.
Nie wiem co o tym myśleć.
Miał ktoś podobny problem?
Co o tym myślicie ?

Z góry dziękuje za odpowiedz
 

RS4

New member
harry99 napisał:
Witam
Dwa miesiące temu zakupiłem TV Sony Bravia KDL32W4210.
Dziś podczas czyszczenia matrycy zauważyłem że w prawym górnym rogu, podczas lekkiego nacisku matryca trzeszczy i jakby odkleiła sie od ramy.
Sama matryca nie jest uszkodzona, kolory sa normalne.
Nie wiem co o tym myśleć.
Miał ktoś podobny problem?
Co o tym myślicie ?

Z góry dziękuje za odpowiedz
Nawet się nie zastanawiaj tylko wal do serwisu, w serwisie Ci to zdiagnozują, naprawią lub dostaniesz nowy tv w zależności co się odkleiło, nawet jeśli teraz jest OK to w przyszłości może się coś wydarzyć, matryca to naprawdę delikatny element.

RS4
 
Ostatnia edycja:

Imgath

New member
Ja tez posiadam taki telewizorel ale co zaistniałęj sytuacji to w moim przypadku delikanie sie odchyla :pP . Raczej nie bede dawal tv do serwisa chyba ze bedzie coraz wiksza luka .
 

wowoz

New member
Pisałem o tym w dwóch wątkach. Musisz przygotować się na zdecydowany odpór serwisu jak i firmy sony. W głowie się nie mieści, że można wmawiać ludziom, że wszystko jest ok. Niech Tobie wykażą, że umowa zakupu TV (instrukcja obsługi jest częścią składową do umowy zakupu) przewiduje taki objaw ekranu. Nie "czesiek" z serwisu, który występuje we własnej sprawie i broni produktu firmy, dzięki której ma za co zjeść.
 
Do góry