Lustro LG ?

blazej_t

New member
50PK550 Telewizory TV/Audio/Video

Oficjalny opis LG. 50PK550 ma linię borderless. Przecież gołym okiem widać, że te telewizory są prawie identyczne. PK350 i niższe minimalnie się różnią, chociaż grubość ramki jest identyczna i wynosi 2,5 cm.
LG ma bałagan marketingowy.

Na dzień dzisiejszy z 50 calowych plazm w niskiej cenie imo właśnie PK350 wygląda najlepiej - ma full hd, usb z playerem filmów. Cena w necie od 2,4k. Naprawdę dobry stosunek ceny do jakości.
 
Ostatnia edycja:

blazej_t

New member
prezes, porównuję w galerii na stronie LG, pootwierałem sobie te tv w kilku zakładkach i na tej podstawie tak napisałem, czy twój pk950 wygląda tak samo jak na stronie LG? 760 wg. mnie ma na spodzie półprzeźroczyste tworzywo, które jest chyba zakończeniem dolnej ramki - przynajmniej tak wygląda na zdjęciach - nie widziałem go na żywo, podstawy nie porównuję, mojej nawet nie widziałem, leży w kartonie, ale w PK760 i PK950 jest metalowa, w PK550 z tworzywa
 
Ostatnia edycja:

plast

New member
Jak ktos wyzej zauwazyl nawet na stronie LG widac roznice w fotce PK550 i PK760 jesli chodzi o borderless design, ale tutaj widac to chyba lepiej:

LG 2010 Infinia line-up - FlatpanelsHD

Tylko PK750/760/950 to 'infinia borderless design'. PK550 wyglada jak PK350, ma wyraznie widoczna i wyczuwalna ramke, waska oczywiscie, ale jednak nie jest to jedna gladka powierzchnia.
 

plast

New member
Skoro juz to ustalilismy to teraz mozemy sie zastanowic czy taka roznica konstrukcyjna moze wplywac na roznice w 'lustrze' ;).
 

blazej_t

New member
Swoją drogą bałagan LG ma u siebie niekiepski. Już nawet nie chodzi o błędy w specyfikacjach na oficjalnej stronie ale brak zorientowania w temacie pracowników. Cały czas nie udaje mi się uzyskać od nich odpowiedzi na pytanie czy matryce w serii PK są takie same.

Na szczęście przynajmniej jeżeli o mnie chodzi nadrabiają jakością mojego telewizora. Tak się wkręciłem w HD, że rozwiązałem umowę z Aster i zamówiłem N-kę. Ze stronki http://www.demo-world.eu/trailers/hi...n-trailers.php zassałem wszystkie demka, rewelacyjnie to wygląda. Rozszerzyłem kolekcję filmów na BD. Została mi jeszcze jedna rzecz do wymiany - mianowicie ampli, może coś polecicie? Oczywiście z dekoderami Dolby True HD i DTS HD. Dokupię jeszcze dwie dodatkowe satelity. YAMAHA RX-V1065 wygląda przyzwoicie.

Co do odbić - ja tego nie widzę, ale głównie oglądam filmy czy gram po robocie wieczorem. Wg. mnie 50PK550 to naprawdę super TV ale pod warunkiem, że będzie miał odpowiednie warunki do pracy tj. światło nie będzie nań bezpośrednio wpadało. Dlatego jeżeli ktoś szuka niedrogiej plazmy w dużym rozmiarze powinien wziąć pod uwagę w chwili obecnej 50PK350. Jeżeli jakość obrazu jest zbliżona do tej z PK550 to będzie strzał w dziesiątkę, szczególnie za taką kasę.
 
Do góry