Luksus doskonałego brzmienia Revel Performa3

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Revel Performa3 to linia głośników, która pojawiła się na polskim rynku w zeszłym roku. Została ona bardzo dobrze przyjęta zarówno przez audiofilów, jak i przez aranżerów wnętrz. Aktualnie do sprzedaży wchodzi biała wersja kolorystyczna, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach.

HarmanRevel_M10541_zps89550ed1.jpg


Revel to marka znana tym, którzy kochają doskonałe brzmienie muzyki i filmów, a ponadto cenią sobie luksus. Bo sprzęt z tej półki musi kosztować. I choć nie jest to cena wygórowana, to taki wydatek trzeba zaplanować w swoim domowym budżecie. Proponowana jakość pozwala jednak szybko zapomnieć o kosztach – cieszy ucho i oko, a dodatkowo wciąż pozostaje marką dla wysmakowanych odbiorców. Nie ma tu mowy o atakujących nas zewsząd reklamach produktów. Głośniki łączą audiofilską jakość ze wspaniałym wykonaniem i bronią się same. Ich kosze wykonano z aluminium, a wewnętrznie użebrowane obudowy z wygiętymi ściankami bocznymi minimalizują potencjalne podbarwienia i są wykończone w na wysoki połysk. W ramach serii dostępne są kolumny podłogowe, podstawkowe, głośnik centralny oraz subwoofer.

HarmanRevel_M105_zps6727ca15.jpg


Seria Revel Performa3 cechuje się szybkością, precyzją i neutralnością brzmienia. Nie ma tu żadnego efekciarstwa. Kolumny grają po prostu wyśmienicie przy wszystkich poziomach głośności, a ścieżka sygnału pozostaje krystalicznie czysta. Doskonale brzmią tu instrumenty dęte i smyczkowe. To nie lada gratka dla miłośników jazzu czy muzyki klasycznej, choć ciężkie brzmienie wcale nie wypada gorzej. Te zaawansowane technicznie głośniki czarują i dostarczają niepowtarzalnych wrażeń. Jak potwierdzają specjaliści, to jedne z najlepszych kolumn obecnych na rynku, których można słuchać godzinami.
Revel to firma, która może się pochwalić imponującym zapleczem badawczym. Jako „dziecko” Harmana– jednego z największych na świecie koncernów związanych z audio, posiada odpowiednie fundusze i stale inwestuje w rozwój. Stać ją, by zatrudniać świetnych inżynierów, którzy są zaangażowani w to co robią. Wszystko to widać i słychać w sprzęcie, który trafia do rąk odbiorców. Rezultaty doceniają szczęśliwi posiadacze tych luksusowych kolumn.

Dane techniczne:
F208 – kolumna podłogowa, 3-drożna, dwa ośmiocalowe przetworniki, cena 9900 zł/szt.
F206 – kolumna podłogowa, 3-drożna, dwa przetworniki 6.5 cala, cena 6990 zł/szt.
M106 – kolumna podstawkowa, 2-drożna, przetwornik 6.5 cala, cena 3990 zł/szt.
M105 – kolumna podstawkowa, 2-drożna, przetwornik 5.25 cala, cena 2990 zł/szt.
C208 – głośnik centralny, 3-drożny, dwa ośmiocalowe przetworniki, cena 8990 zł/szt.
C205 – głośnik centralny, 2-droożny, dwa przetworniki 5.25 cala, cena 3990 zł/szt.
B112 – subwoofer, przetwornik 12 cali, moc 1000 W, cena 11900 zł/szt.
B110 – subwoofer, przetwornik 10 cali, moc 1000 W, cena 8990 zł/szt.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig sluchales kiedy tej firmy jesli chodzi wlasnie o kolumny, ja poraz pierwszy o tej firmie slysze...
Ale patrzac na ceny to musi niezle grac ta najwyzsza seria, albo cena z kosmosu, bo w tej cenie jest wiele bardziej znanych firm co oferuja wlasnie swoje kolumny w takiej cenie.
Ale nie rozumiem czemu ktos sobie przypial i nie chodzi mi tu autora, ze jakby nowoczesne wnetrza to kolumny w nich musza byc bialego koloru, mam kilku znajomych co maja nowoczesne mieszkania czy tez salony - a przynajmniej wszystkim tak sie wydaje ze takie sa - a nikt z nich nie ma bialych kolumn.. Ja tez osobiscie zebym mial super nowoczesne wnetrze to tez bialych kolumn bym nie kupil, ale sa gusta i gusciki..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzialem je w UK, bardzo zacnie wygladają.
Ja osobiscie lubie czarny lakier, a bialych nigdy nie mialem.
Moze kiedys, zobaczymy. Ja zawsze bylem po ciemnej stronie mocy.
Co do wnetrz, to ja uwielbiam nowoczesne i minimalistyczne, a tam bialy czesto dominuje.
Sprzety np. lubie srebrne i to wiecej jak bardzo.
Generalnie trend na bialy kolor, to jest wymysl "ekologow marketingowcow", przenioslo sie to blyskawicznie na inne produkty, a zaczelo z tego co pamietam od samochodow.
No bo kto by pomyslal, ze bialy kojarzony z dostawczym, dzis bedzie taki "trendi" w luksusowych autach.
Kiedys wklejalem link do filmu ktory to omawial.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
tez się pierwszy raz spotykam z ta firmą jeszcze żadnego testu nie widziałem w polskiej prasie.Armani jaka efektywność uzyskują te kolumny?Co do kolorów to teraz moda jest widziałem już czerwone,pomarańczowe i zielone paczki Audio Physic lubi takie kolory.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kefy Reference maja fajne kolorki, kiedys wklejalem fotki.
Swoje droga, mam okazje kupic w fajnej cenie, ale jak pomysle ze trzeba do tego kompletowac cetrala i tyly, to chyba sobie daruje.
Co do Revela, to tutaj kilka slow:
Revel Ultima Studio2 loudspeaker | Stereophile.com
A tak to wyglada w praktyce:
Revel Utlima2 Studio2 fronty
Revel Utlima2 Voice2 central
Revel Utlima2 Gem2 surroundy
No i oczywiscie Pioneer Susano w tle.

image.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tym forum to juz wszystko bylo, forumowicze sie tylko zmieniają, a pytanie te same powtarzają :)
Tylko jakos energi coraz mniej na walkowanie tego samego, a my juz chyba poruszylismy wszystkie mozliwe tematy audio.
Przydalby sie jakis zlot forumowy, a moze testy w hotelu? Takie mini AudioShow dla kilku/nastu forumowiczow. Ale cos czuje, ze i tak po godzinie uderzylibysmy wszyscy do sogo :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Poruszaliśmy już nietylko tematy audio, były samochody, piłka, kobiety...
Co do spotkania, od lat jestem chętny. Rzucasz hasło i jestem gotowy :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A gdzie byscie sie zmiescili wszyscy, a juz nie wspomne ze chyba wtedy Coca cole bym musial pic :), chyba ze wszyscy bedziemy napoje bezalkoholowe pic :) jak wszyscy to wszyscy ..:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry