Lost Planet 2 Demo

Ogr

New member
Bez reklam
LOST PLANET 2
Wersja dema na xbox360 nie zrobiła na mnie wrażenia ale wczorajsze dostępne na PS3 to dla mnie rewelka :D
Znakomita grywalność ,co-op i postęp graficzny sprawiły że stawiam na ten tytuł :eek:k:
Wasze opinie ?
Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Jestem pod wielkim wrażeniem tego dema. Trudna. Piekna. Efektowna. Jak wyłażi jakiś duży robal to można palpitacji serca dostać. SUPER!!!
 

debeef

New member
Bez reklam
wow w ogóle nie patrzyłem wcześniej za tą grą...a tu taki mocarz wyskoczył. Dość późno wieczorem zapuściłem, więc nie grałem zbyt długo, ale szczenę zbierałem z podłogi.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja już po pierwszej części zbierałem szczenę :lol: Dzieje się oj dzieje :)
I te roboty trzy osobowe super sprawa w co-op :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gram ;) tak jak myślałem, dla mnie gra jest świetna :eek:k: najlepszy sieciowy co-op w jaki grałem ! Grafika ,filmiki super grywalna na maxa :grin: Myślę ze dużo lepsza od pierwszej części . Demko to mierna namiastka calaka ;) Najtańsza gra jaką kupiłem w dniu premiery 130 zł a ile radości :grin: Warunek dobrej zabawy to co-op !! boty mało kumate :lol:
 

kapsell

New member
Bez reklam
Nie gralem w coopie tylko kampania z botami i jestem zawiedziony, spodziewalem sie czegos wiecej... Bossowie super reszta mnie nie porwala.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Właśnie z botami jest lipnie,ważny jest też
poziom ,normal jest za prosty wiec należy grac na hard :grin:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ogr, czy da się grać w co-opa na jednej konsoli ? Split screen i te sprawy ;)
Ja właśnie gram z kumplem w Army of Two 2 i żałuje, że tak długo czekałem z zakupem tej gry, szczególnie że już pierwsza część strasznie mi się spodobała :) RE5 już ograny, AOT 2 kończymy i pasowałoby znaleść jakąś inną gre z co-opem na jednej konsoli :]
 
Do góry