Logitech Z-5500 - warte do kina domowego ?

asoz

New member
A wracając do mojego problemu z pomieszczeniem ? Co myślicie ? Może jakieś Canton'y ? Albo Z-5500 :D
 

darkmajin

Member
Bez reklam
niema jak nazwac 200m2 "problemem z pomieszczeniem":mrgreen:

dobra teraz powaznie gdzie ten zamek stoi i kiedy parapetowka..
 

asoz

New member
Ja nie żartuje. Ale w takiej sytuacji, chyba pomęczę się jeszcze trochę z B&W DM 620, które od czasu przeprowadzki trochę znikły.
 

mario1969

New member
Maku14 mam z5500 owszem nagłośni pokój 30m ale jak - skrajami pasma, coś takiego powinno brać się tylko jako zestaw do gier bo w kinie nie jest zbyt dobrze a w muzyce w skali 1-10 to 3 , koledzy dobrze ci radzą zbudować zestaw na bazie ampli będzie dużo lepiej. Wiwat z5500 -bo to najgłośniej grające głośniczki komputerowe.
 

maku14

New member
co powiecie o zestawie LG HT503TH.. kompletna kicha, czy w miare ok :p ? I czy jest w tej cenie cos lepszego.. byleby bylo : [hdmi, usb co czyta divix'y..]
 

PopaY

New member
Bez reklam
LG-ka miałem możliwość porównać bezpośrednio z Samsungiem HT-TZ315R i moim zdaniem dał ciała. Dźwięk z Samsunga pełniejszy, dobrze sobie radzi z DivXami, wybrałbym Samsunga.
 

broda1725

New member
Bez reklam
maku14 napisał:
co powiecie o zestawie LG HT503TH.. kompletna kicha, czy w miare ok :p ? I czy jest w tej cenie cos lepszego.. byleby bylo : [hdmi, usb co czyta divix'y..]
Ja ciebie to nie rozumiem, strasznie kombinujesz. Masz ampla fakt że nie nowość ale ma wszystkie potrzebne dekodery. Ja to bym tylko dokupił jakieś fajne kolumny i powinno być gitara.
Przecież komplet Z5500 jest też nie nowością techniczną, mam Z5400 i mówię do pokoju 10m2 jest spoko ale do większego to już by grał na skraju swojej mocy, fakt że Z5500 ma więcej mocy ale nie wydaje mi się aby udało mu się perfekcyjnie nagłośnić pokój 30m2.
Jeszcze dopowiem górne pasmo mają fajne, dół też (w końcu sub robi swoje) bo satelitami basu nie ma co do średnich to powiem tak że są średnio.
Tyle z mojej strony, ja teraz zbieram na ampla i porządne kolumny, a jak nadal będziesz napalony na te głośniki to zgłoś się do mnie pod koniec roku to ci je sprezentuję na gwiazdkę w promocyjnej cenie.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Dobrze Ci się wydaje. Do 20m^2 mam zestaw stereo NAD325BEE(zmierzone bez wejścia w przesterowanie 2x69W)+Dali Ikon 6 i daje radę, może nawet byłby odpowiedni do 30m^2, ale tu już byłbym ostrożny... Przynajmniej jeśli chodzi o muzykę...
 

maku14

New member
pomoc

zalozylem osobny watek, lecz nikt nie odpisuje .. cale zamieszanie w ogole ze zmiana audio [ bo pisalem ze posiadam amplituner yamaha rx-v350] wynika z tego, iz planuje zmiane tv, a stary tv + dvd zostawic i przeniesc amplituner i kolumny do nowego. Problem w tym, ze zestaw skladajacy sie z amplitunera rx-v350 i kolumn eltax discovery nawet dobrze gra, tylko brakuje w nim niskich tonow - basu. Pytanie zatem jaki subwoofer do tego zestawu. czytalem ze Eltax Atomic A15 bylby super, tylko ze obecnie nigdzie nie mozna go kupic..
[nie orientuje sie jednak ile jest on wart, ale pewnie niemalo..] co bedzie odpowiednie do tego zestawu i czy jest sens rozbudowania go ?
 
Do góry