Logitech Z-5500 czy kino domowe?

2_D

New member
Gas89 napisał:
Macie jakieś propozycje?
W tych pieniadzach:
- jeżeli tylko do filmów to zdecydowanie Logitech
- gry z konsoli to samo
- muzyka najlepiej spośród wszystkich komputerowych głosników

Tylko jak duży masz pokój ?
 

armi

New member
Bez reklam
w tej kasie to te logi (ale jak bardzo duży pokój to będzie cieniutko)najlepiej ... a te 500 to i tak na DVD będzie trzeba
 

2_D

New member
armi napisał:
w tej kasie to te logi (ale jak bardzo duży pokój to będzie cieniutko)najlepiej ... a te 500 to i tak na DVD będzie trzeba
czy ja wiem czy cieniutko... nawet do 30m2 spokojnie wystarczy
ponizej 15m2 szukałbym czegoś z mniejszym "pałerem"
 

asoz

New member
Z mniejszym pałerem ?! Mówisz tak, jak by to był jakiś wysokiej klasy sprzęt dysponójący Bóg wie jaką mocą. To gdzie wsadził byś coś takiego.
 

armi

New member
Bez reklam
wiesz można i na 40 m2 ... ja nie mówię że głośno te logitechy nie grają ale... no właśnie to małe ale ... jak nie widzisz różnicy to sobie kup / lub używaj jeśli już posiadasz
 

asoz

New member
Ktoś z mojej rodzinki je ma. Słyszałem. Nie wiem czym się tak podniecasz.
Jak za tysiąc złoty grają fajnie, ale nic więcej. Jedź posłuchaj sobie KEF'ów, JBL'i, Canton'ów itd. to się przekonasz, czy te Logitech'y naprawdę grają tak fajnie jak się może wydawać...
 

2_D

New member
asoz napisał:
Nie wiem czym się tak podniecasz.
Podnieca to mnie Twoja znajomość "konkretnego" audio.

Jak za tysiąc złoty grają fajnie, ale nic więcej.
Autor tematu zapewne takiej własnie odpowiedzi oczekiwał.

Jedź posłuchaj sobie KEF'ów, JBL'i, Canton'ów itd. to się przekonasz, czy te Logitech'y naprawdę grają tak fajnie jak się może wydawać...
Napisz jeszcze których modeli konkretnie :rolleyes: A moze wszystkich z MM ;) ?
 

asoz

New member
Najlepiej KEF'ów 3005SE, żebyś nie gadał, że Logitech'y są małe, a te takie wielkie, to jak mają grać lepiej. MM do se możesz.... do kieszeni wsadzić :D
 
Do góry