Logitech Harmony ONE

ranczo

New member
Bez reklam
Lepiej dopłać do Harmony One. 650 obsługuje tylko 5 urządzeń (ONE-154) i nie ma dotykowego wyświetlacza (mniej czytelny)
 

jfkjfk

New member
Czy ma ktoś ten pilot i telewizor Panasonica. Pytam bo żeby włączyć TV trzeba jakieś 2 sekundy przytrzymać przycisk POWER. Jak sobie radzi pilot.
Czy trzeba trzymać przycisk włączani na pilocie tez taki sam okres czasu czy wystarczy raz
 

jfkjfk

New member
Pilot po zaprogramowaniu makr , sam wysyła odpowiedni sygnał.
U mnie z TV Panasonic'a chodzi bez problemu.


Czyli jak zaprogramuje go, żeby włączył mi Cyfrę i TV to mimo, że TV wymaga dłuższego trzymania przycisku w pilocie oryginalnym to ONE sam go załączy?


Dobrze rozumiem
 

jfkjfk

New member
Właśnie jestem posiadaczem owego pilota. Jak długo ładuje się do maxa?

Podczas ładowania cały czas pokazuje baterie z wypełnioną w jednej trzeciej w kolorze zielonym i piorunem. czy musi dojść ta bateria do końca czy tak po prostu jest jako że ładuje?
 

ranczo

New member
Bez reklam
Ta bateria to ikona , tutaj się nic nie zmienia.
Stan baterii widać w górnym prawym rogu, po zdjęciu pilota z ładowarki.
 

SlaWasIl

New member
Ja odkładam jak się całkiem rozładuje. W ten sposób oszczędzam akumulator. Nawet, jak nie ma efektu pamięciowego, to jednak w akumulatorach liczy się ilość cykli ładowania... Doładowuje się bardzo szybko, tak więc nie mam większego problemu. W tym czasie korzystam z oryginalnych pilotów...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ale odkopany wątek.. :)
ale żeby nie było że spamuję to też podzielę się wrażeniami.

Sąsiad ma Logitech Harmony One - wytrzymuje mu bateria max 2dni. Myślał już że ma wadliwą baterię, ale dostał nową i to samo :)

Ja mam Logitech Harmony 885 - bateria trzyma przeszło 3 tyg :D
 
Do góry