Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

xgrzesx2

New member
Po około miesiącu użytkowania pilota zauważyłem że czujnik ruchu stał się mniej czuły. W nowym pilocie nie udało się podnieść pilota żeby się nie włączył. Teraz jeśli uniosę pilota poziomo to czujnik nie reaguje, dopiero jak go przechylę to włącza się podświetlenie. Czy u Was jest tak samo ? Czy może czujnik zaczyna się psuć ?
 

Alf2

New member
xgrzesx2 napisał:
Po około miesiącu użytkowania pilota zauważyłem że czujnik ruchu stał się mniej czuły. W nowym pilocie nie udało się podnieść pilota żeby się nie włączył. Teraz jeśli uniosę pilota poziomo to czujnik nie reaguje, dopiero jak go przechylę to włącza się podświetlenie. Czy u Was jest tak samo ? Czy może czujnik zaczyna się psuć ?
tez tak mam- musze nim wstrzasnac aby zareagowal... ale ja bym sie tym nie martwil...
 

mars28

New member
Ja mam podobnie, ale mnie to nawet cieszy, bo często siedzę z pilotem w ręku, i każdy delikatny ruch włączał podświetlenie, 2 dni i było po baterii, teraz nawet 3 dni trzyma.

Udało mi się ostatnio zwalczyć niewłaściwą kolejność włączania urządzeń (zawsze pierwszy startował TV), wystarczyło przebrnąć przez "rozwiązywanie problemów" i "urządzenie nie włącza się tak jak powinno", bez żadnych modyfikacji opóźnień, tylko przeklikałem kolejne ekrany i nagle problem zniknął, ciekawe.
 

and2000

New member
Mój 555 używany od ok. roku od początku reaguje tylko po dłuższym nieużywaniu (kilka godzin-trudno mi określić dokładnie) - przy czym - nie trzeba go dotykać- podświetlenie włącza się nawet po zbliżeniu się do pilota. Kolegi 525 zachowuje się identycznie.
 

plesniak

New member
xgrzesx2 napisał:
Po około miesiącu użytkowania pilota zauważyłem że czujnik ruchu stał się mniej czuły. W nowym pilocie nie udało się podnieść pilota żeby się nie włączył. Teraz jeśli uniosę pilota poziomo to czujnik nie reaguje, dopiero jak go przechylę to włącza się podświetlenie. Czy u Was jest tak samo ? Czy może czujnik zaczyna się psuć ?


Normalne. Czujnik ruchu się wyrabia po prostu.
 

wernus

New member
Witam
Ja juz od dawna jestem szczęśliwym posiadaczem pilota Harmony one. Ostatnio kupiłem aparat Sony Alpha 550 który można sterować pilotem (Sony RMT-DSLR1 Remote Control). Niestety nie posiadam tego pilota i chciał bym się dowiedzieć czy mogę zaprogramować ten pilot w moim harmony one?
Pilot Sony remote control jest dostępny na rynku już od dłuższego czasu wiec może znajduje się w bazie.
Nie wiem jak to sprawdzić, może ktoś z was już się spotkał instalacja tego typu sprzętu??:blagam:
 

lunek1

New member
Prośba o pomoc.

Niedawno zakupiłem pilota Logitech harmony one.I mam problem pilot zawiesil sie w opcji "Aktywne połaczenie usb" i w zaden sposób nie daje sie uruchomic.Czy jest jakis sposób na zresetowanie?
 

lunek1

New member
Wyjecie baterii na godzine skutkuje dzialeniem pilota przez jakas gora minute.Potem sie zawiesza i juz
Pilota kupilem na aukcji i mam nadzieje ze sprzedajacy sie poczuje.ale zobaczymy.Dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich
 

plesniak

New member
Wyjmij baterię, wciśnij przycisk power i trzymająć przycisk włóż baterię. Mnie się kiedyś tak zawiesił po przypadkowym odłączeniu pilota z usb w trakcie aktualizacji. Teraz działa bez problemu.
 

lunek1

New member
Ropzumiem ze mowimy o przycisku "off".Zrobilem tak jak mowiles,włącza sie safe mode i jakies kody od A do E.I dalej jet to samo.Wyglada na to ze pilot dziala przez tyle czasu na ile zostala wyjeta bateria.
 

Alf2

New member
lunek1 napisał:
Niedawno zakupiłem pilota Logitech harmony one.I mam problem pilot zawiesil sie w opcji "Aktywne połaczenie usb" i w zaden sposób nie daje sie uruchomic.Czy jest jakis sposób na zresetowanie?
Mi wieszal sie podczas "aktywnego polaczenia usb" jesli mialem go podlaczonego przez huba usb. Jakos wstal wtedy, a ja podlaczam go teraz bezposrednio...
 

Krzychu1

New member
Dzieńdobry. Dostałem dzisiaj LH One i.... rozpocząłem konfigurację: -Oprogramowanie z płytki zaktualizowało się poprawnie do wersji 7.6 -utworzyłem konto -wpisałem urządzenia i jak daję DALEJ, to wyskakuje: "Connecion Interrupted" oraz "The document cootainns no data" i "The network link was interrupted while negotiating a connection. Pleas try again" -klikam w tym oknie "next"... i nic się nie dzieje. acha... neta w tej chwili mam O.K. Zainstalowałem ponownie...i nadal d**a... czyli chyba coś u nich... ale może się mylę. Proszę o jakieś rady.
Edit:
Już wszystko się wyjaśniło, teraz jest O.K.
Wina leżała po mojej stronie.
 
Ostatnia edycja:

kempol

New member
harmony one a philips 8111

witam

pytanko do użytkowników harmony one i UPC media boxa philips 8111, jakie macie ustawienia opóźnień w pilocie, już próbowałem wszystkiego - między innymi 1h konsultacji z obsługa klienta) - i nic nie pomogło. jak wybieram z ekranu dotykowego program to pilot rozjeżdża się z dekoderem i nie wybiera tego co ma.
 
Do góry