Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

franek05

New member
wyświetlacz

Witam Panowie, jestem nowy na tym forum tzn. wiele czytałem ale pierwszy raz piszę. I zacznę, jak chyba każdy, od problemu.
Mam hamony one i jak dla mnie jest rewelacyjny ale po kilku miesiącach używania uszkodził mi się mechanicznie wyświeltacz:( (tak to jest z dziećmi)
w zaiązku z tym moje ptanie
czy ktoś wie czy jest możliwość wymiany wyświetlacza i jeżeli tak to gdzie lub jak to zrobić
W sewisie powiedzieli mi, że nie mają takiej części zamiennej a sprowadzanie jej od producenta + koszt robocizny przekroczy wartość urządzenia także nie ma sensu
Proszę o jakieś info bo nie mam ochoty kupować drugiego pilota
 

plesniak

New member
Ikony

http://members.upcpoczta.pl/p.lesniak/ - zapraszam do pobrania ikony 143 stacji telewizyjnych dostępnych w ofercie polskich operatorów. Zawiera loga planowanych :) w UPC nowych kanałów czyli super odlotowego fishing and hunting i patio TV :D

Poza tym zawiera inne aktualne loga innych stacji... chyba :)
Oczywiście wszystko dostosowane do Harmony ONE.


Brakuje czegoś? Napisz to dodam.
 

MMrozo

New member
plesniak napisał:
Zauważyliście jakieś widoczne zmiany związane ze zmianą oprogramowania?
Wydaje mi się, że teraz poprawnie działa zegarek w pilocie, wcześniej bardzo szybko pokazywał błędnie godzinę. W oprogramowaniu na kompa nie widziałem jakichś szczególnie istotnych zmian czy nowych funkcji. Może doszło programowanie na podstawie innego podobnego urządzenia bo wcześniej chyba nie było.
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
;) jasne, że było od zawsze tylko, że mój egzemplarz nie posiadał tej możliwości. nie działało, miałem wysłać go do reklamacji po konsultacjach z serwisem. planowałem zrobić to podczas urlopu ale przed urlopem ukazał się nowy firmware, wgrałem i funkcja odczytu kodów z innego pilota zaczęła działać :D . o to chodziło.
 

koprus

New member
czy ktoś ustawiał już funkcje przycisku "plus" który jest na pilocie cyfry plus i służy do otworzenia opisu filmu? Za chiny nie moge tego ustawic...
 

koprus

New member
tak i wychodzi na to że nie działa... po tym przyciskiem "+" robi się 3 rzeczy:

1 klikniecie - otwierasz INFO

2 klikniecie - otwierasz opis programu

3 klikniecie odrazu plusa - zmiana jezyka

kiedy ustawilem sequence to robi mi tak:

1 klikniecie - otwiera info

2 klikniecie - otwiera menu jezyka

za nic nie moge go nauczyc zeby otwieral tez opis filmu
 

pawlaczynski

New member
U mnie jest tak:
Klikam Info - wyskakuje podstawowa informacja o programie
potem klikam '+' i pojawia się opis. Do przewijania całego opisu używam przycisku kierunkowego
Kliknięcie '+' bez menu - opcje zmiany języka i napisów.

Opóźnień dla dekodera Cyfry zmieniać nie musiałem i działa.

Pozdrawiam
P.R.
 

pawlaczynski

New member
Dekoder PVR Philipsa, ale który model wybrałem hmmm :)
Musiałbym sprawdzić w domu w panelu Harmony.
Pamiętam jednak, że '+' musiałem zaprogramować oddzielnie bo na początku wogóle nie działał. Wszedłem w konfigurację klawiszy i tam ręcznie nauczyłem komenty '+' z oryginalnego pilota. I zadziałało :)

P.R.

ps - chyba trzeba zadzwonić do obsługi Harmony, żeby zrobili porządek z dekoderami.
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@plesniak,

opisz proszę na czym polega problem z zegarem.
sprawdziłe o 9:20 była na moim 9:20 (firmware zmieniałem parę dni temu) ale nie wiem, czy na starym była różnica. może zegar ustawia się zgodnie z zegarem komputera i stąd kłopot.
zaraz sprawdzę, zrobię eksperymet i napiszę.

Sprawdziłem, pilot przyjmuje godzinę z komputera po zauktualizowaniu zawartości.
 
Ostatnia edycja:

plesniak

New member
Mój pilot po czasowym uśpieniu startuje z godzina 0:00 danego dnia (data jest prawidłowa. Ale nie robi tego zawsze, tylko czasem. Po podłączeniu do kompa i zaktualizowaniu pobiera godzine z kompa. Ktoś pisał że to firmware rozwiązuje ten problem.
 
Do góry