Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

BaRiBaL

Member
Niestety nie do konca to dziala dobrze z moim Panasem (42pv70) tzn. o ile w przypadku wejsc HDMI jest ok to juz nie dziala przelaczanie na inputAV1.
/edit: dokladnie dziala tylko inputHDMI1, inputHDMI2, inputPC. Na reszte wejsc sie w ten sposob nie chce przelaczac.
 
Ostatnia edycja:

stefwal

New member
U mnie na serii PY bezpośrednie wybieranie źródeł działa bez problemu (ale wybierałem chyba InputVideo1 itd. a nie InputAV1).

Temat wlączania telewizora pilotem załatwił "od ręki" support mailowy Logitech'a. :eek:k:
 

totmes526

New member
Emtec,Welland, Hbox i inne

Witam, czy Harmony One będzie obsługiwał odtwarzacze lub nagrywarki z dyskiem twardym, np: EMTEC Cube S800, Welland Media Bank 747 czy Xbox HMC-39, może ktoś już ma doświadczenia z tymi urządzeniami i Harmny One
 

pinja

New member
totmes526 napisał:
Witam, czy Harmony One będzie obsługiwał odtwarzacze lub nagrywarki z dyskiem twardym, np: EMTEC Cube S800, Welland Media Bank 747 czy Xbox HMC-39, może ktoś już ma doświadczenia z tymi urządzeniami i Harmny One

W sofcie do konfiguracji pilota te urządzenia są na liści w grupie Komputery/Media Center (PC)
 

igoor1983

New member
czyli np moge sobioe ustawic taki program w pilocie np nazwac go "komputer" zeby mi sie wlac zal tv na hdmi nr 2 do tego amplituner przelaczal by czytal z hdmi in nr np 3 i to wszystko puszczal na ekran? i to wszystko jednym przyciskiem?
 

azura

New member
Jako uzytkownik modelu 885, około pół roku.
Stwierdzam następujące fakty:
-rewelacyjny zasięg,
-bateria moim zdaniem rewela (4-5h/na dobe)
-proste programowanie ( trochę zajmuje rozkminienie tematu ale jak
sie załapie to pestka)
-robi super wrazenie,
-jakość wykonania 10/10
-troche źle wyważony, jak dla mnie..

Jedną z jego opcji jest przypisanie przyciskom przy wyświetlaczu grafik. Np znaczków kanałów telewizyjnych. Fajnie to wygląda..​

Jednym zdaniem, ułatwia życie i to strasznie!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

Ps. Czy ktoś obsługuje nim konsole ps3, bo się zamierzam i mnie ciekawość zrzera..​
 

wtykacz

New member
pilot do konsoli PS3 musi dzialac na Bluetooth

Niestety pilot do konsoli PS3 musi dzialac na Bluetooth (czyli radio), wiec odpada kazdy pilot, bo 99,999999% pilotow dziala na podczerwien.
 

azura

New member
A szkoda, można by podpiąć sterowanie oświetleniem pod pilota ale 99% "pilotów do światła" jest sterowana radiowo. Można samemu zrobic taki na IR, w Jabel'u są dostępne..
Chce taki właśnie złożyć lecz czasu brakuje..
 

gatar

Active member
Bez reklam
azura napisał:
-bateria moim zdaniem rewela (4-5h/na dobe)
Witam.
Hmmmm ... jak to rozumieć ?
Czy, np. w pełni "naładowanym" pilotem pierwszy raz dzis włączam sprzęt o 12:00, następnie do godziny 16-17:00 (4-5 h) intensywnie z niego korzystam, a o godz 17:00 akumulatorek "padł" :) ......
Ktoś w tym wątku podawał czas 2 tyg. "normalnego" używania i to wydaje się sensowne.
 

pinja

New member
Dokładnie tak jak napisałeś gatar 4-5 godzin to zdecydowanie za mało, u mnie po 4-5 godzinach wskaźnik baterii spada co najwyżej o 1 kreskę
 

pejotpe

New member
Bez reklam
misiaczekmarek napisał:
@azura i wtykacz,

wydaje mi się, że gdzieś w tym wątku było o sterowaniu ps3. coś się dokupuje i jest ok (chyba, że coś pomyliłem :grin: )

Było... Można przeszukać (sam nawet opisywałem swoje wrażenia)...

Generalnie nie ma cudów i znacznie lepiej sprawdza się oryginalny pilot BT do PS3...
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Od wczoraj mam One. Jakiś czas temu miałem 525 i moim zdaniem, różnica między nimi to jak przesiadka (w dużym uproszczeniu) z Fabii do BWR s3.
Nie o tym jednak. Mam pytanko dot. oprogramowania do obsługi tegoż.
Strasznie długo się uruchamia (sprawdzałem na 2 pc), coś z 4-5 min.
Rozumiem, że chce się łączyć z serwerem Logitecha, ale żeby aż tak.
Czy macie podobnie.
Wprowadzanie jakiejkolwiek zmiany do pilota to także kilka minut.
Jest to dość denerwujące.
 
Ostatnia edycja:

azura

New member
gatar napisał:
Witam.
Hmmmm ... jak to rozumieć ?
Czy, np. w pełni "naładowanym" pilotem pierwszy raz dzis włączam sprzęt o 12:00, następnie do godziny 16-17:00 (4-5 h) intensywnie z niego korzystam, a o godz 17:00 akumulatorek "padł" :) ......
Ktoś w tym wątku podawał czas 2 tyg. "normalnego" używania i to wydaje się sensowne.

Wkradł się błąd :p 4-5h na dobe ale przez półtorej do dwóch tygodni :grin:
Pozdrawiam
 
Do góry