Logitech Harmony 1000

rafiraptor

New member
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby się ze mną podzielić praktyczną wiedzą i doświadczeniami z Harmony 1000? Idealnym rozwiązaniem byłby jakiś megatest, w którym wyciągniętoby wszystkie jego zalety i ewentualne wady. Sprzedawcy potrafią go tylko zachwalać:roll: , a wierygodnych opinii w necie-jak na lekarstwo...
 

rafiraptor

New member
Niestety nie mam dostępu do tego tematu. A co do kształtu H-1000, to jest on dla mnie raczej zaletą niż wadą, choć z drugiej strony będę potrzebował do niego obu rąk. Ważne jest dla mnie natomiast to, że ma on duży wyświetlacz, ekran dotykowy nie jest dla mnie problemem. Nie ukrywam też, że jestem trochę gadżeciarzem i wolę, żeby na stole leżało coś ładnego. Wprawdzie nie jest to takie dzieło designerskiej sztuki jak chociażby Philips Pronto, ale całkiem znośny estetycznie element. Nie wiem tylko jak sprawuje się ten dotykekran...Wiadomo, że tego typu rzeczy potrafią być zrobione dobrze (jak te w monitorach kas fiskalnych) ale można też je sknocić jak w telefonie Samsung-Armani..Tak więc proszę o jakieś sugestie w tej kwestii.
 

lepp

New member
Bez reklam
Harmony one jest wg mnie ładniejszy, kwestia gustu. Znajomi jak widzą na stole to się jarają :D więc zaspokaja potrzeby gadżeciarza, a przy tym jest wygodny. Dodtykowy ekran też oczywiście jest.
 

ipkiss

New member
Trzymanie 1000 w obu rękach jest męczące. Weź Harmony ONE. Szybkie wybieranie kanałów, bo masz cyferki "na wierzchu", oczywiście w 1000 też możesz wiele rzeczy poustawiać, ale trzymanie dwoma rękami mnie wykańcza ;-)
 

rafiraptor

New member
ipkiss napisał:
Trzymanie 1000 w obu rękach jest męczące. Weź Harmony ONE. Szybkie wybieranie kanałów, bo masz cyferki "na wierzchu", oczywiście w 1000 też możesz wiele rzeczy poustawiać, ale trzymanie dwoma rękami mnie wykańcza ;-)
Rozumiem, że jesteś użytkownikiem H 1000. Czy mógłbyś wobec tego napisać coś więcej na temat jego ewentualnych wad ? Każde spostrzeżenie mile widziane.
 

hodonim

New member
Tez zastanawiam sie czy wybrac One czy 1000. Dzisiaj 1000 mozna juz kupic za 800 zł, ale zastanawia mnie to czy jego obsługa nie będzie zbyt męcząca (jak np. w telefonach z ekranem dotykowym, ciagle sie cos samo wlacza). No i kształt obudowy, jak sie ma do obslugi? Zaleta jest to, ze obsluguje urzadzenia radiowo i mozna sterowac roletami, swiatlem itp. Pomóżcie proszę w podjęciu decyzji.
 

hodonim

New member
Tez zastanawiam sie czy wybrac One czy 1000. Dzisiaj 1000 mozna juz kupic za 800 zł, ale zastanawia mnie to czy jego obsługa nie będzie zbyt męcząca (jak np. w telefonach z ekranem dotykowym, ciagle sie cos samo wlacza). No i kształt obudowy, jak sie ma do obslugi? Zaleta jest to, ze obsluguje urzadzenia radiowo i mozna sterowac roletami, swiatlem itp. Pomóżcie proszę w podjęciu decyzji.


I jeszcze dodam do mojego pytania. Harmony 895 i 900 maja tez mozliwosc sterowania radiowego, może warto zastanowic sie nad tymi modelami?
 
Do góry