Loewe -seria dla kolekcjonerów .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Loewe z okazji Mistrzostwa Świata w piłce nożnej -wypuści na rynek specjalną serię limitowaną.
1. Indywidual Dark Crystal - 1000 szt.
2. Indywidual Light Crystal - 1000 szt.
Razem 2000 sztuk telewizorów na cały świat. Telewizory ozdobione kryształami jadnej z nasłynniejszych firm światowych - firmy Sworowski w jasne ściany lub ciemne / dla czarnej wersji/
Wyglad absolutnie olśniewajacy.
Telewizory posiadają specjalne certyfikaty.
Z uwagi na niewielka liczbę Telewizorów przeznaczona na rynek Polski / 20 sztuk/ - będzie znacznie ograniczony dostep do tego produktu.Telewizor zostanie wyposażony dodatkowo we wszystkie unikalne osiagnięcia techniki światowej.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mógłbyś wyjaśnić po Polsku o co Ci chodzi ?
Słownik języka Polskiego nie zawiera wyjaśnienia słowa - Badziewie

Jakie masz doświaczenie z tym telewizorem?
gdzie go widziałeś ?
opisz chociaż jak wygląda.
jak był podłączony ?
czy moze testowałeś go ?
czy jesteś z wykształcenia expertem elektroniki ?

Ponieważ telewizor jest wyposażony we wszystkie największe osiagniecia nie tylko firmy Loewe , osiąga znakomitą jakość.
pozdrawiam
 

murzynidea

New member
Po prostu cepelia!!!

Nadal tak twierdze ze używanie w tv świecidełek typu Swarowski a ogladam czasem FTV to po prostu przesada.Za co tu przeplacać?
 

tomm

New member
murzynidea napisał:
Nadal tak twierdze ze używanie w tv świecidełek typu Swarowski a ogladam czasem FTV to po prostu przesada.Za co tu przeplacać?

...dokładnie... po co wogóle tv a jeszcze do tego lcd? przecież lepiej jest patrzyć na pustą ścianę, komu potrzebne BMW, Mercedesy? są przecież jeszcze dostępne furmanki, wozy drabiniaste, po co komu autostrady i do tego płatne? lepsze są przecież drogi gruntowe. To wszystko dla snobów, za co przepłacać? dlaczego jest XXI wiek? nie lepsze było średniowiecze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
trochę się pomieszało nie musisz się domyslać / ciężko Ci to idzie/
poczekaj troche to zobaszysz
zdjęcia już są - i nie przypominają Twoich pomysłów.
Prezentuja się rewelacyjnie.
Z pewnością nie są dla każdego.
Dwadzieścia sztuk na Polskę - to nie jest oszałamiająca ilość / z czego jest już 9 zamówień/
Nikt nikogo nie zmusza do zakupów.
Chociaż nie stać mnie na Yacht - to nie znaczy ,że yachty są do bani.
Podziwiam je i bardzo mi się podobają. I to że mi sie podobają nie znaczy że są dla snobów.
Zapomiałeś zauważyć ,że bedą wyposażone we wszystkie osiągnięcia ówczesnej technologii .
pozdrawiam
 

stereoman

New member
Kiki
wyluzuj trochę:)

tak się straszno w Polandzie robi,że trochę humoru nie zaszkodzi nawet na tak szacownym forum jak to

ale linki do obrazków wklej,bo to mnie bardzo zaintrygowało
:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tym razem wyprzedzilismy mocno najlepsze portale rtv.
individual-swarovski-main.jpg

teraz demonstrują jeden z bardziej wykwintnych telewizorów na rynku.
Jak podaje -t3.co.uk - telewizory te raczej nie bedą dostępne w sklepach. Ale ze wzgledu na prestiż i ilość tych modeli - bedą one dystrybuowane pod zamówienia w sklepach specjalistycznych.
Parametry - jak podałem wcześniej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Diamenty Sworowskiego i Loewe w akcji.

2847-telly.jpg


wersja limitowana - dla prawdziwych VIPów również w Polsce
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy kraj otrzymał swoją nieprzekraczalną pulę
Np. Królstwo Anglii - otrzymało 50 szt
Polska - 20 sztuk. Mimo wysokiej ceny 21.999 zł
Marka Sworowski znana również w kręgach biznesu polskiego sprawiła ,że
w Polsce również kończy sie przyznany limit ilosciowy.
Dla majętnych - przypominam . Specjalna seria limitowana tylko na zapisy i tylko u autoryzowanych dealerów.
 
Do góry