ln575s czy la620s

FreshPrince

New member
Szedłem do sklepu kupić już ln575s a sprzedawca namawiał mnie na la620s w takiej samej cenie z 3d a la660s to już wogóle tyle że już 400pln droższy. Dopłacać nie mam zamiaru ale może ten la620s faktycznie będzie lepszym wyborem. Interesuje mnie w tv turner sat, wi-fi i smart tv, funkcja 3d to dla mnie zbędny bajer. Chce wydać max 2000zl i mogę poczekać do świąt wielkiej nocy jeżeli ceny spadna a nowe modele mają sie pojawić na początku kwietnia tak mi powiedziano. Dzięki za rady rozwaze inne modele również jeżeli pojawia sie w dyskusji.
 

pabloskrak

New member
Powiem tak:

Jestem posiadaczem serii LN575S i pomimo informacji na stronie LG że jest nie jest to Tv z matryca IPS " informacja od LG" "Cała seria TV 2013 z oznaczeniem LA ma matryce IPS" cytat od LG

Kąty oglądania są naprawdę słabe już mój stary Sharp 20" LC20S5EBK 4:3 ma o wiele wiele lepsze.

Wiec musiał byś gdzieś porównać te dwie serie aby sprawdzić samemu który ma np lepsze kolory i kąty widzenia bo mój LG naprawdę wypadł słabo ;(
 
Ostatnia edycja:

FreshPrince

New member
Byłem w sklepie i porównałem oba, tyle ze niestety na testowym obrazie reklam (bez sd) i blizszy jestem 620, jakis diametralnych roznic nie widzialem ale skoro w takiej samej cenie jest 3d.
 

FreshPrince

New member
Kupiłem 620s i mam problem z ustawieniem satelity dość dawno jej nie używałem i mam sile sygnału 0, miałem ustawiony "zez" z hotbirda 13e na astre, diseq c tyle ze tam mam wybierać transpondery etc zanim pójdę przekręcić raz antenę to ustawienia na ekranie tv już znikają i nie mam jak sprawdzić sygnału.. mam jakiś brzęczyk "satellite finder" ale nie bardzo wiem o co z tym chodzi bo jak kręcę gałka to cały czas piszczy :D Jakie wskazówki może dla laika ? :p
 
Do góry