LM620S - współpraca z pilotem Magic Remote

rychu

New member
Mam pilot AN-MR3004 - ogólnie działa bez problemu ale nie potrafię go zmusić do obsługi tych 2 gestów ;)
Działają Wam gesty w połączeniu z TV LM620S? Bo może coś popsuli w oprogramowaniu TV i dlatego nie działa. Soft w TV mam 04.01.36
 

lukas_name

New member
Mam pilot AN-MR3004 - ogólnie działa bez problemu ale nie potrafię go zmusić do obsługi tych 2 gestów ;)
Działają Wam gesty w połączeniu z TV LM620S? Bo może coś popsuli w oprogramowaniu TV i dlatego nie działa. Soft w TV mam 04.01.36


Mam ten sam problem. Dałeś sobie jakoś z tym radę bo ja walczę i szukam już 2 dni i nic konkretnego nie znalazłem
 

leszekol

New member
Gesty przestają działać po włączeniu opcji... No właśnie nie pamiętam jakiej, bo nie używałem ich :) Coś mi się kołacze, że po włączeniu HbbTV
 

rychu

New member
Dziękuję wam obu! lukas name podbił temat a leszekol podał rozwiązanie :)
Wyłączenie opcji HbbTV pozwoliło mi poznać gesty w moim TV ;-)
 

leszekol

New member
Wyłączenie opcji HbbTV pozwoliło mi poznać gesty w moim TV ;-)
Czyli dobrze mi się kołatało :D Gdzieś to przeczytałem, bo sam nie używam gestów, jakoś nie przemawia do mnie taka funkcjonalność ;) Tym bardziej, że nie działa kiedy telewizję ogląda się z dekodera popularnej kablówki przez HDMI :)

Pozdrawiam
 

kradam

New member
Czy konieczny dongle?

Odkopując... Czy ten model TV potrzebuje do działania pilota magic dongla USB? Wiem, że niektóre modele nie potrzebują, a mam okazję kupić za grosze sam pilot, bez dongla.
 
Do góry