LIVE najlepsze lokalizacje

Ogr

New member
Bez reklam
Gdzie najlepiej zakładać konta?
Gdzie dostepne sa filmy hd, programy tv ?w sumie wszystko czego w wiekszosci lokalizacji nie da sie ściagnac .
 

koven

New member
Ogr napisał:
Gdzie najlepiej zakładać konta?
Gdzie dostepne sa filmy hd, programy tv ?w sumie wszystko czego w wiekszosci lokalizacji nie da sie ściagnac .
Gdzie się nie zarejestrujesz to i tak nie będziesz miał dostępu do tego contentu - jest blokowany po ip.
 

Ogr

New member
Bez reklam
No właśnie mam konto w USA New york ,chcę zakupic programy w hd ,mam punkty lecz to nic nie daje pisze ze nie dostępne w tej lokalizacji .Zwiedziłem już wiele państw Europy ,Japonie, corea tam tez lipa np ,chcę demo JERICHO, CONDEMENT ,Stranglehold I lipa wszedzie gdzie byłem.
 

noise

New member
Ogr napisał:
No właśnie mam konto w USA New york ,chcę zakupic programy w hd ,mam punkty lecz to nic nie daje pisze ze nie dostępne w tej lokalizacji .Zwiedziłem już wiele państw Europy ,Japonie, corea tam tez lipa np ,chcę demo JERICHO, CONDEMENT ,Stranglehold I lipa wszedzie gdzie byłem.

spojrzales jako kanada? Moze tych dem nie ma.
Co do video to poczekaj do 4 grudnia bo http://noiserobert.spaces.live.com/blog/cns!11F428A40ABF47AC!1447.entry
 

marcin0903

New member
Powiem tak:
- Najlepiej mieć konto na USA (ja tak mam) i ściągam demka z tego konta, jak jakieś się pojawi na UK, a na US go nie ma to mam konto też na UK, od ściągania demek i już. Co do niektórych dem oraz filmów to jest tak, że są blokowane dla danych państw - dla przykładu demka, Stranglehold bądź Bioshock, a co do filmów, to są one tylko dostępne dla mieszkańców USA.
Co do 4 grudnia to wtedy jest Fall Update (czyli sam update, dasha).
 

Ogr

New member
Bez reklam
W sumie byłem juz wszedzie i dema takie jak CONDEMENT ,Stranglehold czy Jericho nigdzie nie sa dostepne .
 
Do góry