Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

yarcoos

New member
W zwiazku z edycja "GOTY" (jest pare dni po premierze) mam kilka pytan do tych, ktorzy juz takowa zakupili:
1. Czy to jest faktycznie "full pl"?
2. Czy ta edycja ma w sobie cale "stare" wydanie + te wszystkie platne/nieplatne dodatki z PSN i best levele graczy, czy to tylko taki "service pack"?
3. Gdzies czytalem, ze jak ktos mial zainstalowana "stara" LBP i nadinstalowal "nowa"- robi sie wtedy z nowej wersja angielska, nie pl(?)
4. Czy pucharki "starej" wersji pozostana sobie w starej, a w GOTY trzeba bedzie je robic od nowa? Czy tez moze gra je "zaliczy" nie tworzac nowej pucharowej zakladki w trophy?
5. Reasumujac, czy... warto przesiadac sie (majac classic LBP) na GOTY?
 

premek111

Active member
Bez reklam
Gra zapowiada sie faktycznie rewelacyjnie,zresztą tak jak część I.Nic tylko czekać :smile:
ps :Czy ktoś wie jaki to kawałek w trailerze ?
 

tomaj72

New member
Problem z odzyskaniem trofeow po skopiowaniu save'a

Witam, moze ktoś będzie wstanie mi pomóc. Z pewnych względów muszę córce założyć nowe konto uzytkownika na tej samej konsoli. Skopiowalem jej save'a z LBP ale niestety po uruchomieniu jako nowego użytkownika wyświetlił się komunikat że trofea nie będą odblokowane chyba że wyjdę z gry i usunę profil z save data utility przed restartem systemu.
Niestety albo robię coś nie tak albo nie dziala to rozwiązanie. Efekt jest zaden. Jeśli ktoś miał podobny problem prosze o radę.

Jeszcze jedno, czy jest możliwe przerestrowanie Master konta w PSN na innego uzytkownika na tej samej konsoli, bez konieczności usunięcia obecnie zarejestrowanego uzytkownika bo tylko takie rozwiazanie znalazłem?
 
Do góry