Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

fr3

New member
Pokonał, nawet bez straty życia. Podpatrz youtube, powinno pomóc.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Koło jest trudne, zwłaszcza, jeśli mierzymy w platynę. Na Twoim miejscu Youtube' a zostawiłbym sobie jako ostatnią deskę ratunku i próbował sam zwalczyć tego "potwora". Satysfakcja z "wyace' owania" tego poziomu gwarantowana. Wiem co piszę :cool:
 

glexu

New member
Heh, myślałem że tylko ja się męczyłem z Wielkim Kołem.....
Koło mi trochę nerwów napsuło. Gram może co 3-4dni po 20 min bo więcej czasu nie mam i trochę mi zeszło żeby przejść kółko.
Ale radość z przejścia - niesamowita........
 

gboy

New member
K...a, przeszedłem tego potwora...Grałem dziś bite 2 godziny - cały czas jedna plansze Bunkier non stop wiec mozecie sobie wyobrazić moje nerwy i szał, serce mi biło jak oszalałe na koncu... a to tylko gra.Ale radość ogromna.
W ogóle w trybie online- multi gra mi sie wiesza dziś.Macie to samo?
 

matikubi

New member
Też zaliczyłem Bunkier

LBP leżało sobie spokojnie przez jakiś miesiąc nie tknięte z dwoma levelami do zaliczenia bez zbicia. Ostatnie posty na forum mnie zmotywowały i wkońcy się udało, ale kosztowało mnie to trochę nerwów! 2 razy po półtorej godziny! Ale satysfakcja jest!

Pozdrawiam!
 

Armitage

New member
Pytanko

Witam
Od przedwczoraj, jestem szczesliwym posiadaczem konsoli z gra Little Big Planet . Przejrzalem prawie caly ten watek i nasunelo mi sie jedno pytanie. Czy jest moze dostepna aktualizacja, do gry ktoraby polonizowala wszystkie napisy, lub moze bedzie dostepna ?

Pozdrawiam
Leszek
 

tomiga

New member
LBP i Hi Score

Witam,
Wiecie moze co to za hi score pojawia sie po przejsciu levelu. Dla mnie jest on jakis niedeterministyczny. Domyslalem sie ze sa to najlepsze wyniki wogole osiagniete przez w wszystkich graczy w grze... ale za kazdym razem pojawia sie inne miejsce np:
W poziomie czasowy z deskorolka raz przy wyniku ok 9600 bylem 38 a za chwile przy wyniku ponad 10000 #23xxx kompletnie nie rozumiem jak to dziala i na jakiej podstawie te hi score'y sa robione
 

ps_user

New member
Bez reklam
Armitage napisał:
Witam
Od przedwczoraj, jestem szczesliwym posiadaczem konsoli z gra Little Big Planet . Przejrzalem prawie caly ten watek i nasunelo mi sie jedno pytanie. Czy jest moze dostepna aktualizacja, do gry ktoraby polonizowala wszystkie napisy, lub moze bedzie dostepna ?

Pozdrawiam
Leszek
Takiej aktualizacji jeszcze nie bylo (nie ma) do zadnej gry na PS3. Gra albo wychodzi z dostepnym PL albo nie.
 

polx

New member
hej

Witam fanów LBP.
Kupiłem to cudo za 69 zł na allegro. najpierw chciałem wersje z polską książeczką i pudełkiem, ale jak się trafila taka okazja to wymiekłem.

Szukam chetnych do gry online we 4 osoby.
Mój nick z psstore to polx.
dodawajcie mnie do znajomych (lub wysylajcie nick z psstore na PM), a bedziemy wspólnie przechodzic levele, w których potrzeba wiecej niż 2 osób, pozatym są trofea za ukończenie levelu z czterema znajomymi i z czterema obcymi osobami. Są też trofea jak ktos dodaje was do ulubionych graczy (HEARTED) jak mnie dodacie, to bedę odpłacał tym samym.
Z obcymi sie ciezko gra bo jak ktoś jest z daleka lub ma słabe łącze to czesto sa lagi, pozatym czasami ktos wychodzi z levelu i du..
Ja mam łącze 2Mb/s

zapraszam na swój lewel :
"ozeszwcipe"

mój gg 1148134

acha i jeszcze mam problem z nałożeniem nowych strojów.
ściągnąłem chyba 7 darmowych ubranek z PSSTORE, ale nie wiem jak je założyć, bo nigdzie w grze ich nie widzę. jak ktoś wie to piszcie na gg.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

polx

New member
trofea do zdobycia - łatwiej jeśli masz kumpli

Party Person - Ukończ planszę online z 3 ludźmi którzy są na liście znajomych
Socialite - Ukończ planszę online z 3 ludźmi którzy nie są na liście znajomych
Top of the Class - Wygraj grę na 4 graczy

Team Creator - Stwórz i zapisz poziom z kimś dodatkowym zapełniając go w min. 30%

Crowd Pleaser - W poziom który opublikowałeś zagrało 50 osób
Feel the Love - Poziom który opublikowałeś został dodany do ulubionych przez 50 graczy
Celebrity - Zostań dodany do ulubionych przez 5 graczy

złote trofea:
Create - Level który stworzyłeś został dodany do ulubionych przez 50 ludzi i twoja osoba została dodana do ulubionych przez 30 osób
Share - Zagraj na 150 planszach, otaguj 50 plansz i dodaj do ulubionych 10 plansz
 

Armitage

New member
polx napisał:
Witam fanów LBP.
Kupiłem to cudo za 69 zł na allegro. najpierw chciałem wersje z polską książeczką i pudełkiem, ale jak się trafila taka okazja to wymiekłem.

Szukam chetnych do gry online we 4 osoby.
Mój nick z psstore to polx.
dodawajcie mnie do znajomych (lub wysylajcie nick z psstore na PM), a bedziemy wspólnie przechodzic levele, w których potrzeba wiecej niż 2 osób, pozatym są trofea za ukończenie levelu z czterema znajomymi i z czterema obcymi osobami. Są też trofea jak ktos dodaje was do ulubionych graczy (HEARTED) jak mnie dodacie, to bedę odpłacał tym samym.
Z obcymi sie ciezko gra bo jak ktoś jest z daleka lub ma słabe łącze to czesto sa lagi, pozatym czasami ktos wychodzi z levelu i du..
Ja mam łącze 2Mb/s

zapraszam na swój lewel :
"ozeszwcipe"

mój gg 1148134

acha i jeszcze mam problem z nałożeniem nowych strojów.
ściągnąłem chyba 7 darmowych ubranek z PSSTORE, ale nie wiem jak je założyć, bo nigdzie w grze ich nie widzę. jak ktoś wie to piszcie na gg.

Pozdro


latwy ten Twoj lewel :D
 

Banzai

New member
polx napisał:
acha i jeszcze mam problem z nałożeniem nowych strojów.
ściągnąłem chyba 7 darmowych ubranek z PSSTORE, ale nie wiem jak je założyć, bo nigdzie w grze ich nie widzę.
Pozdro

Uwzględniłeś w swoim wyborze kwestię regionu ?
 

Ogr

New member
Bez reklam
polx napisał:
Witam fanów LBP.
Kupiłem to cudo za 69 zł na allegro. najpierw chciałem wersje z polską książeczką i pudełkiem, ale jak się trafila taka okazja to wymiekłem.

Szukam chetnych do gry online we 4 osoby.
Mój nick z psstore to polx.
dodawajcie mnie do znajomych (lub wysylajcie nick z psstore na PM), a bedziemy wspólnie przechodzic levele, w których potrzeba wiecej niż 2 osób, pozatym są trofea za ukończenie levelu z czterema znajomymi i z czterema obcymi osobami. Są też trofea jak ktos dodaje was do ulubionych graczy (HEARTED) jak mnie dodacie, to bedę odpłacał tym samym.
Z obcymi sie ciezko gra bo jak ktoś jest z daleka lub ma słabe łącze to czesto sa lagi, pozatym czasami ktos wychodzi z levelu i du..
Ja mam łącze 2Mb/s

zapraszam na swój lewel :
"ozeszwcipe"

mój gg 1148134

acha i jeszcze mam problem z nałożeniem nowych strojów.
ściągnąłem chyba 7 darmowych ubranek z PSSTORE, ale nie wiem jak je założyć, bo nigdzie w grze ich nie widzę. jak ktoś wie to piszcie na gg.

Pozdro
Ciekawa nazwa lewelu:D :eek:k:
Mój egzemplarz LBP jest w drodze do mnie. Chętnie sprawdzę twój lewel o zachecającej nazwie heheh Pozdrawiam !
 
Do góry