Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wątek dla ludzi co ćwiczą już w LBP.
Giera to jest po prostu totalny wypasior - gęba sama się śmieje :D :D :D
Nawet z żoną troszkę pograłem, zabawa przednia!

Ten króliczek w sukience to moja żonka <ok>

Kurczaki gra we 4 na jednym ekranie, to jest coś niesamowitego!! :)

Poniżej moja ekipa :)

obraz009wn6.jpg


A tak było we dwóch:
obraz002fs1.jpg


obraz003pd8.jpg


LBP rządzi :)
obraz005fb5.jpg


obraz006gg1.jpg


obraz007wz5.jpg


LBP Rulez!! :)
obraz012im9.jpg


Żonka obsługuje pada, ja się niecierpliwię ;-)
obraz014yc6.jpg


Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Po kilku bitych godzinach oglądania tutoriali o tworzeniu świata w LBP na razie wymiękam :) Możliwości jest tyle, że głowa boli a chyba nawet nie obejrzałem połowy :roll:
Tu faktycznie można stworzyć co się tylko żywnie podoba :eek:k:

Czasami bywa strasznie:
obraz016bl4.jpg


Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Narazie jak dla mnie średnio :/ pograłem troszkę w betkę, po tym stwierdzam, ale jeszcze trochę ją pomęczę i się zobaczy, tylko pytanie do kiedy testy trwają?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie sama gra to już jest coś niesamowitego, szczególnie w jak się gra w większym zespole :)
Na razie tworzenie poziomów mnie lekko przeraża ale walczę z tym ;)

Jak na grze wybierzesz opcję Information to się dowiesz ciekawych rzeczy :eek:k:

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie to dzisiaj kończą się testy ;)

Trzeba przyznać, że twórcy leveli mają fantazję:
Wipeout HD :)
obraz030no9.jpg


Dinoland :)
obraz032ih7.jpg


Metal Gear Solid :D
obraz033wt3.jpg


obraz035pl5.jpg


obraz037cw3.jpg


obraz038vq2.jpg


Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Hehe :)

Może w LBP się dowiemy w końcu co lepsze? ;)
obraz039or0.jpg


GTA4 ;)
obraz040uw3.jpg


Czasami bywa gorąco :)
obraz041bh2.jpg


Jest też coś dla fanów prędkości ;)
obraz043yu7.jpg


Czad:
obraz045dh0.jpg


Uwaga!
obraz047rz9.jpg


Super Little Big Mario :)
obraz048sw6.jpg


...i wiele, wiele więcej...
Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Widzę że zdjęcia z gierki robisz aparatem albo innym sprzętem , a czy jest możliwość robienia jakiś filmików lub zdjęć tak po prostu z ps3.Pozdrawiam

P.S nowe fotki super :D a jaka jest odpowiedz na mapce "ps3 vs 360" ?;>
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chodzą pogłoski o jakimś nowym firmware, który ma dać możliwość robienia "fotek" podczas grania - nie wiem ile w tym prawdy.

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
Ta gra to kwintesencja wszystkiego co przemawia za marką i potęgą Playstation. To jest PRAWDZIWY exclusive.

Podobną rolę spełniało Final Fantasy i Tekken, ale 11 lat temu (PSX i rywalizacja z konsolą Sega Saturn). Teraz idą te odtwórcze wypociny (i ich klony) na inne platformy, a Playstation tradycyjnie przewodzi w innowacjach i daje graczom coś ekstra (LBP, seria gier Eye Toy, Singstar, Buzz Quiz, Afrika, Yakuza itd.).

Brawo. Oby więcej takich projektów i gier.
 
Ostatnia edycja:

glexu

New member
No to ja dorzucę moje trzy grosze.

Gra dla mnie 10/10 - takiego czegoś było potrzeba na PS3. Świetna zabawa dla dzieciaków i dorosłych. Gra wciąga całkowicie. Moja żona, która sceptycznie podchodzi do jakichkolwiek gier, patrzyła na mnie jak na idiotę skaczącego laleczką po ekranie. Po długim przekonywaniu wcisnąłem jej pada w rękę i 4 bite levele dostępne w demówce zawzięcie cięła sama z zawziętym uśmiechem na twarzy.

Online gra się świetnie, choć beta czasami potrafiła na oniline przyciąć pomimo dość dobrego łącza (4Mbit). Mam na dzieje że to byla wina gracza z drugiej strony ;)

Levele tworzone przez innych graczy są czasami głupie i bardzo kiepskie. Ale okolo 30% z nich to istne brylanciki w które bardzo przyjemnie się gra kilkukrotnie.

Szkoda że beta testy zakończyły się i nie mogę już popykać.

Ja jestem w 100% zdecydowany na kupno tej pozycji, zapewni mi (i mam nadzieję mojej zonie też) kupe zabawy.
 
Do góry