Lista kanałów LED Samsung

Longman

New member
Świetny temat, użytkownik Samsunga może sobie skrócić drogę przez męki :) Akurat w tym przypadku nie mój operator, czekam na odpowiednik od operatora VECTRA.
 

Longman

New member
Sądziłem, że lista ma być stworzona pod różnych operatorów w tym np. VECTRĘ. Telewizja n również ma swoje dekodery. Czyżby chodziło tylko o Moduł nCam HD. Jestem laikiem w temacie i przyznam, że trochę się pogubiłem, gdybyś mógł mnie oświecić.
 
Jeśli masz moduł telewizji "N", moduł Polsatu lub moduł Cyfry+ i wkładasz go z tyłu Samsunga to kanały wyszukujesz na telewizorze i wtedy dobrze jest mieć gotową listę kanałów stworzoną pod danego operatora. Niektóre sieci kablowe oferują same moduły wkładane z tyłu do telewizora. Vectra daje odbiorcom swoje tunery a wtedy lista do Samsunga jest niepotrzebna bo masz gotową gwraną do tunera.
 

Longman

New member
Jeśli masz moduł telewizji "N", moduł Polsatu lub moduł Cyfry+ i wkładasz go z tyłu Samsunga to kanały wyszukujesz na telewizorze i wtedy dobrze jest mieć gotową listę kanałów stworzoną pod danego operatora. Niektóre sieci kablowe oferują same moduły wkładane z tyłu do telewizora. Vectra daje odbiorcom swoje tunery a wtedy lista do Samsunga jest niepotrzebna bo masz gotową gwraną do tunera.
Tak właśnie przypuszczałem, ale nie byłem pewien, dzięki.
 
Do góry