Linia telewizorów firmy Sony na rok 2016 - pełna oferta .

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na stronie Sony już sa specyfikacje nowych tv...


Accu słuchaj ja dobrze kumam seria nowa XD 85 to jest następca X 85 prawda? Bo jeśli tak jest a jak komuś zależy na 3d to proponuje szybko kupować X8505 bo nowa seria XD nie ma 3d nie wiedzieć czemu ... chyba że jest to błąd na stronie ale nie przypuszczam żeby taki popełnili błąd... bo jeden znalazłem tzn w seriach wyższych nie ma nic o okularach 3d, a nie piszą o nich w akcesoriach ani nic nie ma że takowe są ( zapewne nie będzie) w pudełku jak się kupuje... ciężko jest komuś zrobić naprawdę przyzwoite dane ... tylko na szybkiego zrobić i po sprawie.. jak Ci ludzie utrzymują pracę ..
Także Sony super zrobiło dla tych co mają filmy w domach 3d pozbawiło ich oglądania jak ktoś kupi tv z tej serii zapewne, która będzie w dobrej cenie.. tylko co mają powiedzieć takie osoby jak ja które mają po 30 albo i więcej filmów w 3d wydali na nie dobre 3 tys zł, a Sony pomyślało zapewne że zaoszczędzi na tym.. tylko tak to jest że np. z moich znajomych więcej osób korzysta z 3d jak z ich androida.. tak na marginesie.. dobrze że do sypialni kupiłem X8505c :) bo dzieci chyba by mnie po nocach wspominały i ja sam bo w końcu i dla siebie kupę filmów kupiłem w 3d.. choć w salonie mam inny tv Sony który też ma 3d..
W przyszłym roku jak tak dalej będą kroić w niższych modelach to aż boję się pomyśleć na czym zaoszczędza....


Wyższe modele zapewne będą fajnymi tv tylko niestety nie każdy będzie sobie mógł pozwolić na tv w 65 calach za cenę powiedzmy 17-18 tys..
Z wyglądu jak dla mnie wyglądają spoko ... szkoda tylko że oszczędzają..
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Czyli co panowie z full HD sony nie będzie rozmiarów 75 lub 80 to największy jest narazie 75 w855c i ten będę musiał kupić. Jaka jest szansa że stanieje w855c 75 jak wejdą nowe modele?
 

racuh

Banned
Czyli co panowie z full HD sony nie będzie rozmiarów 75 lub 80 to największy jest narazie 75 w855c i ten będę musiał kupić. Jaka jest szansa że stanieje w855c 75 jak wejdą nowe modele?

Ja bym nie liczył na zbyt wielkie rabaty, grudzień i styczeń jest przełomowy. więcej niż 5% nie stanieje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli co panowie z full HD sony nie będzie rozmiarów 75 lub 80 to największy jest narazie 75 w855c i ten będę musiał kupić. Jaka jest szansa że stanieje w855c 75 jak wejdą nowe modele?

Kolego ja Ci powiem inaczej na Twoim miejscu proponowałbym Ci się spieszyć z kupnem jeśli masz chęć na ten tv... te modele ich jest tyle w całej RP ile jest i więcej już ich nie ma - tych modeli oni już nie robią.. teraz też nie wiem czy to się potwierdzi ale myślę że oni modelami FHD to jakoś nad nimi nie będą zbytnio się zastanawiać - taki klimat niestety..
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie Lolek tylko jest problem mam odlozone 2400 i co miesiąc mogę odkładać 1tys zdążę go kupić.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może być problem... chyba że gdzieś dogadasz się że Tobie zostawia taki egz. zapłacisz im powiedzmy 1000 zl i poczekają że 2 miechy... ale na duże spadki nie liczyłbym...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Lolek sorki pomyłka jeszcze kobieta trzyma mi moje 1100 jest 3500 plus w lutym 13 pensja muszę mieć ten tv. W lutym odloze 3tys
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To widzę że Kolega z budżetówki :) mam znajomych kilku mundurowych to oni właśnie dostają 13 itp. to trzymam kciuki żeby się udało.. postaraj się w jakimś SC dogadać.. może się uda.. z kierownikiem salonu rozmawiaj..
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Akurat Ratownik wodny Lolek heh powiedz mu tak szczerze gdzie go lepiej kupić w sony sklepie czy Saturn, MM czy rtvagd?
 

FotoVideo

Member
Ja swojego X85C kupiłem w MM w Slupsku tez za gotówkę brakowało mi do pelnej kwoty 2000 zl bez problemu dostałem od MM kredyt w 10 ratach 0%
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Euro agd to ja nic bym nie kupił - zresztą poczytaj chyba nawet tutaj jest wątek.. Osobiście od dobrych kilku lat wszystko od Sony ja kupuję w SC, a mam już trochę ich rzeczy .. ale to Twój wybór Kolego ciężko mi mówić gdzie lepiej kupić.. jedno jest pewne ten wymieniony sklep omijam z daleka.. powiem Ci szczerze że chyba już z rok albo i lepiej w tym sklepie nie byłem.. :)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok a powiedz mi Lolek w tym SC mogę coś utargowac na tym tv bo tani nie jest ludzie za tą kasę kupują autka. A jak targować Lolek to powiedz jaka gadka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam zawsze coś utargowałem ale tak jak pisałem nie raz to pojęcie ogólne czy cos jest drogie - rozumiesz? Każdy patrzy pod siebie... dla mnie ten tv w takim rozmiarze to nie jest drogi.. ale to moje zdanie... Jestem Kolego przekonany na 100% że dużo nie utargujesz bo widać po tym co będzie w przyszłym roku że tv FHD dla Sony coraz mniej jest znaczące - ja pisałem o tym już w 2014 roku.. że tak to będzie wyglądało.. miałem pewne informacje ale poszli wydaje mi się nawet bardziej niż ja sobie to wyobrażałem.. ale tak jak napisałem taki klimat myślę że w 2017 roku to już tv FHD naprawdę będą sporadycznie i to w małych calach np. 32-40 cali..
Także ni liczyłbym na jakieś upusty - myślę ze warto targować się o gwarancję 5 letnią nie jest idealna ale i tak się sprawdza przynajmniej dla tych tv tańszych i średnich... Ja za każdym razem rozmawiałem z kierownikiem salonu... tylko wiesz ja mam wiele rzeczy od Sony - rozumiesz ...:) to nie jest 4-5 rzeczy na krzyż ...
 
Do góry