Linger In Shadows

dienekes' shade

New member
Wczoraj pobrałem (dzięki boxikowi :krol:) Ligner in Shadows. Kiedyś czytałem o "tym czymś", ale dopiero po odpaleniu, dowiedziałem się, że całość (z wyjątkiem jednej osoby) została zrobiona przez Polaków!!!! Dla SMS!!! Nie powiem, zrobiło to na mnie DUŻE wrażenie :mrgreen:

Kolejnym szokiem była...cała reszta! To...coś jest tak dziwne i wykręcone, że nie sposób przestać o tym myśleć. Linger in Shadows nie jest grą, ale...gracz ma dość znaczny wpływ na to, co dzieje się na ekranie, a sposób w jaki to się odbywa jest, nomen omen, fantastyczny!!!:eek:k:To doświadczenie...coś czego trzeba doświadczyć.

Nigdy nie miałem do czynienia z LSD, ale wyobrażam sobie, że po solidnym przedawkowaniu w bani rodzi się coś podobnego, a może...to samo??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Gorąco polecam. 10 złotych to świetna cena, a dostajemy coś, co ciężko zaszufladkować i jest nadzwyczaj niebanalne. Dla łowców trofeów, również gratka :eek:k:

Koleżanki, Koledzy, pobierajcie!!!
 

boxik

New member
Lekki szok przeżyłem po odpaleniu tej... no właśnie, gry? Raczej eksperymentu multimedialno-artystycznego.
Linger in Shadows to tytuł który napewno nie pozostanie obojętny. Jest się albo na tak lub na nie.
Mnie osobiście urzekła muzyka i ta wszechobecna interakcja. No i trofea!
 

mietek099

New member
Opiszcie pokrótce na czym polega owa interakcja. Do jakich czynności został ograniczony gracz? Widziałem tylko trailery tej giery a przyznam, że wygląda bardzo interesująco.
 

dienekes' shade

New member
Póki co, "odkryłem" następujące funkcje: przewijanie przód/ tył (z dźwiękiem - extra efekt), stopklatka, obracanie poszczególnych przedmiotów w każdej możliwej osi, zmiana kątów/ perspektywy/ kamery, aktywowanie różnych obiektów/ postaci i poruszanie nimi. Niewiele to mówi, ale kiedy już się to robi, jest świetnie :eek:k:

Dziś znów zasiądę do tej zabawy i postaram się wycisnąć z niej więcej (min. trofeów :mrgreen:).

Czy to 7 złych, czy 10, IMO warto w to wejść.
 

dienekes' shade

New member
Są...brązowe i srebrne :p A tak poważnie, to są mocno opisowe, choć sam text nie do końca wskazuje, jak je zdobyć :rolleyes: Domyślam się, że za naładowanie kolorowych pasków dostałem kilka z nich...

Na www.ps3fanboy.com jest lista wszystkich pucharków.

EDIT: Na playfire już dodali, sprawdź mój sig:
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Wy to zawsze mnie na coś namówicie :D
Oczywiście kupiłem i jestem po pierwszym doświadczeniu z tym "czymś".

Moje odczucia są dość dziwne, niby jakaś tam animacja, ale można sobie w jakiś sposób w nią ingerować. Sam temat też mocno "kopnięty". Na końcu widać fascynację matrixem.

Ogólnie jestem na tak, ale myślę, że takie coś powinno być jednak za free, no ale chłopaki się wypowiedzieli i wiadomo o co chodzi.
 

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Trzeba być otwartym na tego typu inicjatywy :mrgreen: Właśnie zgarnąłem ostatnie trofeum :krol:

"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga" hehe :p

Pozdrawiam
Dokładnie :p a co się padem trzeba namachać :p

Mnie jeszcze jedno trofeum zostało do zdobycia, ale już nie mam siły i wzrok mi siadł (a jeszcze mnie wcześnie rano trening i kwalifikacje F1 czekają :???: ).

Teraz już po (prawie) przejściu tej nowinki, jestem zadowolony, że miałem okazję z czymś takim się zapoznać.

I jak miło czyta się listę płac na początku :D
 

dienekes' shade

New member
Amen Bracie, aaaamen :D

Doświadczyłem tej prezentacji dwukrotnie, ale jeszcze do niej wrócę. Szkoda, że pucharków jest tylko 16 :p

Nie cytujemy poprzednika!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

boxik

New member
Zakończyłem żniwa trofeów Linger In Shadows uzyskując 100% :grin:

Reasumując całość - Niesamowite doświadczenie!
Zwłaszcza wiedząc, że "Nasi tu byli"! :krol:
 
Do góry