LH-T760IA opinie

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
interesuje mnie w/w kino - nowość w ofercie LG.
Jak to bywa z nowościami ciężko znaleźć opinie użytkowników- "testerów" a na rzetelne opinie sprzedawców też liczyć nie można.
Czy ktoś z Was miał może już okazję zapoznać się z tym sprzętem i chciałby się podzielić informacjami na jego temat ??
Chodzi mi głównie o jakość dzwięku, odczyt DivX oraz ogólną funkcjonalność.

ps
docelowo będzie podłączone do KDF-a 50" w pomieszczeniu 4x5m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
bawiłem się nim ok. godziny ale skoro na rzetelne opinie nie mozesz liczyć od ludzi zajmujacych się na codzień sprzętem - te opinie zachowam dla tych , którzy liczą na opinie osób duzo obcujacych z różnymi modelami.
To tak jaby idąc do lekarza zakładać ,ze to konował i nie ważne ,ze skonczył studia i kilka specjalizacji - i ma znacznie więcej wiedzy niż podwórkowy szaman.
Ja nie mam takich uprzedzeń. Więcej opinii to łatwiejszy wybór.
pozdrawiam
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki napisał:
witam
bawiłem się nim ok. godziny ale skoro na rzetelne opinie nie mozesz liczyć od ludzi zajmujacych się na codzień sprzętem - te opinie zachowam dla tych , którzy liczą na opinie osób duzo obcujacych z różnymi modelami.
To tak jaby idąc do lekarza zakładać ,ze to konował i nie ważne ,ze skonczył studia i kilka specjalizacji - i ma znacznie więcej wiedzy niż podwórkowy szaman.
Nie rozpisując się zbytnio ...
... zadając TO pytanie na TYM forum liczylem wlaśnie na odpowiedż ludzi którzy się na tym znają i przykro mi, że wziąłeś to (jako sprzedawca) do siebie ...
Przypuszczałem (czyżby niesłusznie ???), że TO forum mogę traktować przede wszystkim jako "kopalnię wiedzy" i informacji a nie jako "sklepik".

W związku z tym PRZEPRASZAM wszystkich sprzedawców z tego forum:p

Co do konowałów, jak to ładnie ująłeś, to sprzedawcy w większości przypadków sami na takie określenie zapracowali, wystarczy przecież wejśc do pierwszego lepszego MM, rtv...agd, neo*** czy innego ogólnodostępnego punktu sprzedaży i zapytać o sprzęt stojący na ekspozycji - ile odpowiedzi tyle różnych wersji (wyjątkiem jest chyba tylko Zuber). To, że ktoś na co dzień przerzuci kontener sprzętu nie oznacza że wie o nim wszystko ...



Żeby nie przedłużać ponowię pytania z pierwszego posta (rownież do kol. KIKI a nie spprzedawcy KIKI )

pozdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
szacunek.
Jako kina domowe - w cenie ok. 1600 zł - to bardzo dobra jakość. Ponieważ ma słuzyć również jako system audio - to jesli nie jesteś wymagajacy - wystarczy . ale jeśli liczysz na zachwyt osób które Cię odwiedzą - to specjalistyczne ciut drozsze zestawy Yamahy - zagraja lepiej. najpierw musisz wybrać kompromis czy więcej kina czy muzyki.
Ponieważ kolumny jednak stojace - to Yamaha wniesie więcej ducha do Twojego życia.
Ale musisz odpowiedzieć na pytania ?
pozdrawiam
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
dzięki za odpowiedź

audiofilem nie jestem (słoń nadepnął mi ucho:p ) więc powinno mi takie wystarczyć.

a tak poważnie ...

Kiedyś chciałem yamachę, marantz-a ale moja kochana żona (czyta to forum to zapunktuję :razz: ) nie chciała zgodzić się na duże stojąće kolumny a takie "cienkie" z np w/w zestawu to jeszcze przeżyje ....

Spróbuję negocjować może coś się zmieni

ps
nie śmiać mi się tu ze mnie ...........
.............. bo wszystko widzę !!!!!!!!!!!:D
 

NATE

New member
Witam,

może trochę pomogę : wielu ludzi chwali dźwięk tego kina, no i bass podobno ma bardzo dobry. Z tego co czytałem nieźle radzi sobie z DivX-ami, no i moim zdaniem ma najładniejszy design jeśli chodzi o taki typ zestawów kin domowych.

Co do minusów :
Nie posiada złącza optycznego, i na to narzekają ludzie (nie mogą podłączyć Nboxa oraz Tv "N" )

Niektórzy piszą, że nie gra im to kino podczas oglądania TV - czy to możliwe? Czy ktoś może jeszcze dopomóc,i wyrazić swoją opinię na ten temat, oraz temat braku złącza optycznego i co w praktyce oznacza to dla potencjalnego przyszłego posiadacza takiego kina?
 

barti60

New member
Witam!

Do jego PLUSÓW Mozna zaliczyć jeszcze to ze z USB pociągnie ci jeszcze Dvixa czego nie miały starsze modele LG. pozatym złacze HDMI - w sumie moze minimalnie polepszyć dobrze nagranego dvixa

o minusów.. mhh trzeba uwazac na wypolerowane obudowy głośników bo łatwo mozna zarysowac


A co do złacza opt. to jesli planujesz w przyszłości rozbudowac cos np o tv "N" to rzeczywscie moze sie przydac ale jelsi bedziesz go uzywał do obejrzenia jakiegos filmu z kompa lub dvd, czasem właczysz radio lub przegladniesz zdjecia to w supełności ci wystarczy...
 

NATE

New member
a jak sprawa się ma z oglądaniem telewizji? Czy wtedy wszystkie głośniki także bezproblemowo grają, bo czytałem takie opinie, że nie :)
czy to złącze optyczne też będzie miało jakiś wpływ np. jeśli się zdecyduję na dekoder polsat lub cyfrę+?

Barti, możesz dopomóc jeszcze? I serdecznie dziękuję za powyższą Twoją odpowiedź :)
 
Do góry