LG50PW451 vs LG50PK350

mrealm77

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Przeglądając kilka TV wpadły mi w oko te dwa modele. Jako, że teraz będę chciał wymienić mój 32" LG proszę Was o pomoc w wyborze tv i ocenie ich specyfikacji. Telewizory będą w nienasłonecznionym salonie, więc problem plazmy z nasłonecznionym pokojem nie będzie grał roli:). Nie mogę niestety znaleźć cen okularów 3d, jakie powinny być.

Głownie telewizję będę oglądał wieczorami, a przede wszystkich sporty, w szczególności mecze piłkarskie i do tego głownie będzie mi służył, także dobre filmy + kilkukrotne oglądanie filmu w 3D.

Czytałem kilka wątków na forach odnośnie tych tv, ale niestety nie ułatwiły mi wyboru, prosiłbym Państwa o opinie + argumenty, który Państwo tv by wybrali.

Pozdrawiam.
 

pierwszyy

Member
głownie będzie mi służył, także dobre filmy + kilkukrotne oglądanie filmu w 3D.

PW451 obsługuje 3D, PK350 tylko 2D
poza tym PW451 to model z 2011 roku, PK350 z 2010 - jego odpowiednik z 2011 to PV350
PW451 HDReady
PK350 FullHD

okulary 3D do PW451 można kupić już poniżej 200zł LG AG-S250 - Ceneo.pl
niektóre sklepy oferują ten tv + okulary za 1zł (1 para) więc warto poszukać takiego sklepu (np. neonet miał taką ofertę i electro.pl zdaje się...)

i to chyba wszystkie większe różnice między tymi tv
 

mrealm77

New member
Dziękuję za odpowiedź.

Czyli bardziej skłaniam się ku LG50PW451, nawet patrząc na 3D <mój głupi błąd, że nie zauważyłem tego przy pk350>.
A jeśli chodzi o FullHD a HDReady to są jakiś uwidocznione różnice pomiędzy tymi technologiami przy 50" plazmach? Czytałem o podłączonych konsolach i graniu, jednak to mnie nie dotyczy - interesuje mnie tylko oglądanie meczów oraz filmów - czy to ma jakiś potężny wpływ na jakość?

Chyba, że mógłby Pan zaproponować jeszcze jakiś fajniejszy model 50" z 3D ew. większy ale w mniej więcej tych samych granicach cenowych i tylko LG ;)

Z góry dziękuję.
 

pierwszyy

Member
Czy warto dołożyć do FullHD zależy jaki sygnał zapewnisz telewizorowi. Jeśli wchodzą w grę kanały HD, odtwarzacz BluRay (czy inny wysokich rozdzielczości) i zamierzasz oglądać tv z odległości mniejszej niż 3 metry to warto dołożyć do FullHD. Tyle, że nie znajdziesz TV 3D FullHD 50" w tej cenie...
50pz250 ~2700zł LG 50PZ250 - opinie, komentarze o produkcie
 
Do góry