lg42lm620s

mako1993

New member
witam ;) zdecydowałem sie na ten model lg 42lm620s.Moje pytanie brzmi czy ma dobrą jakość obrazu jak na tą klase tv i jak jest z odtwarzaniem filmów full hd przez pendrive i czy ma on rzeczywiście te 200hz.Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje
 

dawram

New member
Filmy odtwarza bez problemu.
Ale płynność nie jest zachwycająca.

Kiki wiem, że masz absolutnie wystarczającą wiedzę, ale nie wiem czy nie zabrakło troszkę obiektywizmu? Starasz się na siłę zniechęcić wszystkie osoby, które idą w kierunku marki LG. Jak mogłem się zorientować to w sklepie audiovideo nie znajdziesz tej pozycji (może to jest komercja):confused:
 

mako1993

New member
otrzymam konkretną odpowiedź ?? na tym tv bedę oglądał mecze i filmy full hd z pendrive wszystkie gatunki będzie to płynnie chodzić? bo wiem że w niektórych tv w czasie meczu muli tak jakby obraz piłka jest rozmazana itp ;/ proszę o odpowiedź zamierzam kupic tv w mm może macie jakies propozycje na tv moge wydac niecałe 3tys może mieć to całe 3d ale żeby obraz był dobry na meczach i filmach akcji odtwarzanych z pendrive
 

dawram

New member
otrzymam konkretną odpowiedź ?? na tym tv bedę oglądał mecze i filmy full hd z pendrive wszystkie gatunki będzie to płynnie chodzić? bo wiem że w niektórych tv w czasie meczu muli tak jakby obraz piłka jest rozmazana itp ;/ proszę o odpowiedź zamierzam kupic tv w mm może macie jakies propozycje na tv moge wydac niecałe 3tys może mieć to całe 3d ale żeby obraz był dobry na meczach i filmach akcji odtwarzanych z pendrive

Wgraj interesujący materiał na pena i zapodaj w sklepie, tam naocznie zobaczysz czy działa odpowiednio do twoich potrzeb.Wydaje mi się, że to najlepsze wyjście i bardzo obiektywne! Aha! i to też zależy czy korzysta się z polepszaczy, które nie jednokrotnie przeszkadzają!:cry:
 

mako1993

New member
spoko tak zrobie a polecicie jakiegos lg z 3d pasywny ?? roznie to bywa w tych sklepach bo kazde tv ma inne ustawienia wiec chcialem zebyscie mi cos polecili i wtedy bede mial wybor w sklepie
 

electro69

New member
Kiki wiem, że masz absolutnie wystarczającą wiedzę, ale nie wiem czy nie zabrakło troszkę obiektywizmu? Starasz się na siłę zniechęcić wszystkie osoby, które idą w kierunku marki LG. Jak mogłem się zorientować to w sklepie audiovideo nie znajdziesz tej pozycji (może to jest komercja):confused:
Ja też często przeglądając posty na forum odnoszę niestety takie samo wrażenie (bez urazy Kiki). Jak by nie patrzeć LG ma drugą co do wielkości sprzedaż telewizorów na świecie (więc jak to rozumieć że aż tylu ludzi jest tak "ciemnych" że dają sobie wciskać ten niby "kiepski" sprzęt :shock:) ... za to tak wychwalany przez Ciebie Philips ma znikomą sprzedaż.
Sam nie jestem jakimś fanatykiem danej marki (może jedynie mniej lubię Samsunga za te lepsze i gorsze matryce montowane w tych samych modelach Tv dla mnie to już przegięcie).
Ostatnio kupiłem monitor 23 calowy LG na matrycy IPS i w tej cenie za którą zapłaciłem (600 zł) złego słowa o nim powiedzieć nie mogę jeśli chodzi o obraz (ma lekko podświetlony prawy dolny róg i jest efekt "srebrzenia" na czerni no ale taka już "uroda" technologii paneli LCD i IPS (jedyny minus to "chwiejna" podstawka monitora i mogli by się bardziej przyłożyć do ogólnej jakości wykonania monitora).
Pozdrawiam
 

tomekcl

New member
sry zapomnialem a nie chcialem robic nowego tematu ;) i jak z jakoscia obrazu w grach i przy zwyklej analogowej tv ?

W grach bardzo dobrze, maly(dla mnie w ogole niezauważalny) lag nie mam zadnych zastszeżeń. Co do analogowej TV to nie wiem ale raczej nie kupowalbym tak duzego TV do analoga. Dobrej jakosci sygnał SD wygląda miło dla oka, nie razi pixelozą. Mozna bez obaw oglądać.
 

eton68

New member
Jak by nie patrzeć LG ma drugą co do wielkości sprzedaż telewizorów na świecie (więc jak to rozumieć że aż tylu ludzi jest tak "ciemnych" że dają sobie wciskać ten niby "kiepski" sprzęt :shock:)
Pozdrawiam

Rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem. Przypomniało mi się hasło :"Jedzcie g...o miliardy much nie może się mylić". To że coś jest popularne nie musi być dobre. Nie mam nic do LG sam doradziłem krewnym zakup tego modelu za 2072 zł tydzień temu w MM był to najlepszy wybór ale gdyby dysponowali większą kasą i mieli większe wymagania pewnie doradziłbym Panasonica. 90% ludzi kupujących TV patrzy na cenę i "dizajn" a następnie może na obraz. Moim zdaniem na rynku obecnie liczą się 4 firmy (w kolejność alfabetycznej): LG, Panasonic, Samsung i Sony. Kiki napisał odnośnie płynności to co zaobserwował więc nie wiem o co się czepiacie.
Pozdrawiam
 

dawram

New member
Rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem. Przypomniało mi się hasło :"Jedzcie g...o miliardy much nie może się mylić". To że coś jest popularne nie musi być dobre. Nie mam nic do LG sam doradziłem krewnym zakup tego modelu za 2072 zł tydzień temu w MM był to najlepszy wybór ale gdyby dysponowali większą kasą i mieli większe wymagania pewnie doradziłbym Panasonica. 90% ludzi kupujących TV patrzy na cenę i "dizajn" a następnie może na obraz. Moim zdaniem na rynku obecnie liczą się 4 firmy (w kolejność alfabetycznej): LG, Panasonic, Samsung i Sony. Kiki napisał odnośnie płynności to co zaobserwował więc nie wiem o co się czepiacie.
Pozdrawiam

Twoje porównanie ni jak się ma to popularności, ale... ja nie krytykuję nikogo i nie obrzydzam mu świata, ja wyrażam swoją opinię i stwierdzam fakt, a zauważ na forum jestem już od jakiegoś czasu i obserwuję wyciągając wnioski i stwierdzam, że są osoby które nie pomagają merytorycznie w danym temacie tylko depczą wszystko i wszystkich, dlaczego? ano! Ja też mógłbym wypowiadać się niepochlebnie o marce Samsung znam ją i doświadczyłem problemu, ale mam to daleko w nosie.Miałem pecha i nikomu ale to nikomu nie mówię - źle zrobiłeś bo kupiłeś,będziesz miał problem itp. Mając obecnie LG a to już drugi, wcześniej miałem 570s obecnie 660s czytam i w miarę możliwości biorę udział w dyskusji tematycznej, co nie znaczy, że nie czytam pozostałych postów. Wszystkie TV są intelektualnie nie dopracowane i zawsze są jakieś z nimi problemy. Dlatego wspólnie pomagajmy sobie a nie utrudniajmy, zwłaszcza, że jest kilka obozów różnych marek, a każdy chce udowodnić wyższość właśnie swojej.Bulwersuje mnie jak ktoś wchodząc w dany temat nie odpowiada na meritum, ale też wyrażając swoją opinię nie potwierdza czymś konkretnym - link do strony, testu chyba, że jest posiadaczem danej marki i doświadczył tego z autopsji.Tak czy siak pokoju panowie wszystkim życzę :eek:k:
 
Do góry