LG xxLW570S problem czy nie?

Raikage

New member
Witam
Post kieruję do wszystkich którzy posiadają ten model TV gdyż oglądając film na blu-rayu z napisami czasami na napisach są, jak by to opisać, coś w stylu poziomych lekkich rozmyć, zakłóceń na krawędziach napisów. Tak samo jest w przypadku podłączenia Blu bez pośrednio do TV jak i po podłączeniu po przez Amp Onkyo 578. Testowałem Blu na drugim TV, Stary już Sony KDL40L4000 i tam wszystkie napisy były idealne, takie jak powinny być wyraźne, ostre. Jeszcze nie sprawdzałem jak by był Blu+Amp+Sony. Z tego wysnułem wniosek, że może jest coś nie tak z HDMI w TV ale nie jestem pewien w czym tkwi problem, czy w ogóle jest problem bo może to moje jakieś przeczulenie na tym punkcie, mam wrażliwe oko i ucho na jakiekolwiek zakłócenia, szumy itp. Nie wiem czy taka "bzdeta" by się w ogóle klasyfikowała do reklamacji. Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia w podobnej sytuacji albo wie co jest nie tak TV czy ja ;) ..... hmm będę wdzięczny za wszelkie ( nie obraźliwe :D ) sugestie.
 

Raikage

New member
przy podłączeniu Blu-Amp-Sony też jest "idealnie" tak jak powinno myć, napisy są takie jak powinny być. To chyba potwierdza teorie wadliwych w pewnym stopniu hdmi w TV? czy tak musi być?
 
Do góry