LG xxLM660s a moduł CI nCAM n.pl

witekk

New member
Witam,

Czy powyższy model lub inne modele LG z serii LM współpracują z modułem CI nCAM telewizji "n"?

Jeśli to pracuje, to napiszcie jak pracuje.. czy tak samo jak po przez tuner zwykły?
 

Daniello18

New member
Posiadam model LG 42LM670S i moduł n na kartę hd działa, brak zdefiniowanej listy kanałów (dla cyfry i polsatu są) więc trzeba ręcznie wklepywać transpondery ale za to można sobie posortować kanały wg. uznania, obsługuje nawet konwerter twin więc można oglądać z dwóch satelit kanały co mnie bardzo ucieszylo bo zapewniano mnie ze nie ma takiej opcji.
 

witekk

New member
Daniello18: A jak długo posiadasz już nCAM? Pytam, ponieważ wszędzie piszą iż do działania potrzebny jest DVB-S2... tymczasem 660/670 z tego co udało mi się dowiedzieć ma tylko DVB-S ?!
 

aklys

New member
TV z serii LM mają oczywiście tuner DVB-S2. Sam mam 42LM620S i korzystam z modułu CI Conax technicrypt do odbioru pakietu Smart HD (taka oferta dla użytkowników "zwykłej" TNK dająca dostęp do kanałów HD). Moduł kupywałem trochę w ciemno, bo nie wiedziałem czy to będzie działać (używany, kosztował mnie 60PLN), działa bez problemów.
Moduł ncam HD to coś podobnego do tego co mam (bo też chyba kodowanie w systemie conax), tylko że karty są chyba parowane z modułami. Powinien działać.
 

Pabliq

New member
Podłącze się do pytania ale z modułem cyfry. Ktoś korzysta z jakiegoś innego modułu niż ich własny i może coś polecić? Mi C+ proponuje moduł cam za 199 PLN i jakoś średnio mi się uśmiecha to brać, gdyż korzystam z dekodera na bezpłatny użytek. Może się znajdzie coś innego/tańszego co również będzie działało.
 

gacek585

New member
Również posiadam CI Conax technicrypt do odbioru smartHD i wszystko działa cacy a niby moduł miał nie wspierać HD. Tv seria niżej LV570s i równiez ma DVB-S2.
 

stalp

New member
ok podsumowując LG lm 660s spokojnie "obsłuży" kartę zarówno cyfry jak i n?? Trzeba zakupić moduł z ww firm włożyć kartę ustawić antenę i się cieszyć odbiorem.
jest możliwość zakupu np. na allegro tajniejszego modułu CI+ a z n czy c+ tylko karty- czy są parowane??
 

Daniello18

New member
z tego co wiem to karty smart hd nie są parowane także można kupić samą kartę, mam pytanie do użytkowników tnk hd i nnk hd z modułem cam, czy macie czasem problemy z kanałami tvn (tvn hd, tvn turbo, tvn style) że podczas przełączania na te kanały czasami wyświetla czarny ekran i kanał kodowany? Wystarczy włączyć telewizor ponownie, lub przełączać do skutku aż załapie, kiedyś wszystko działało ok.
 

mlodzian

New member
A nie wystarczy przypadkiem poczekać, u mnie z modułem polsatu, czasem nawet pół minuty...

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

michal77

New member
mam pytanie do użytkowników tnk hd i nnk hd z modułem cam, czy macie czasem problemy z kanałami tvn (tvn hd, tvn turbo, tvn style) że podczas przełączania na te kanały czasami wyświetla czarny ekran i kanał kodowany? Wystarczy włączyć telewizor ponownie, lub przełączać do skutku aż załapie, kiedyś wszystko działało ok.
Też tak mam od jakiegoś czasu, przełączam wtedy na Religia TV lub TVP2 HD, i potem znowu na TVN HD, i już działa.
 

orzech85

New member
Czy ktoś ma kablówkę w UPC i używa modułu CI+ z tym tv?
Czy warto brać ten moduł czy lepiej standardowy dekoder? I jak z prędkością przełączania kanałów na CI+ w UPC?
 
Do góry