LG wypuszcza bestię na wolność za 25.000 $.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG wypuszcza bestię na wolność za 25.000 $.

LG wypuszcza na wolność bestię czyli telewizor Oled 77-calowy G6. Jest to flagowy modelem firmy LG w technologii 4K, HDR oraz z Dolby Vision.

77" flagowy OLED

Telewizor nie jest w zasięgu budżetu większości ludzi, ale jeśli szukasz jednego z absolutnie najlepszych telewizor na rynku - należy z pewnością rozważyć zakup niewiarygodnie cienkiego 77-calowego OLED77G6P firmy LG.

LG G6 to zaledwie 2,57 mm grubości w najcieńszym punkcie. Posiada również potężne wbudowane głośniki Harmana. LG Signature twierdzi, że "uderzająca sylwetka jest możliwa dzięki nowej technologii Picture-on-Glass".

Telewizor jest oparty na technologii OLED LG, która zapewnia doskonałą czerń i żywe kolory. Jest również wyposażony w rozdzielczości 4K, HDR oraz ma wsparcie dla Dolby Vision. Może korzystać z zawartości HDR albo poprzez podłączenie odtwarzacza Blu-ray UHD lub za pośrednictwem transmisji strumieniowej. Telewizor posiada webOS firmy LG 3.0, Vudu i Netflix w których oferuje zawartość Dolby Vision. Wkrótce będzie też możliwa transmisja w HDR na Amazon.



LG OLED77G6P - najniższa cena obecnie wynosi około $ 25000 .
I to jest ogromna różnica w porównaniu z ceną "OLED65G6P 65, który jest dostępny za $ 8.000 ,
flatpanelshd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A teraz jeszcze więcej po mądrym wyjściu Anglii z UE...Ciekawy tez jestem ile ma lat gwarancji taki tv za tyle kasy..
 

Rafal7

Banned
To się nie opłaca kupować, to za dużo pieniędzy żeby płacić za tą wadę

Byłem ostatnio w RTV Euro i oled Lg był za 6999 z tego co pamiętam.
 

lagosp

New member
Jezu maryja jaki drogi. Pewnie będzie przez pierwszy rok super, ale jakoś nie wierzę w długotrwałość produktów LG...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To chyba Ci się z Samsungiem pomyliło, a nie wierzyć możesz w technologie, bo akurat żaden z produktów LG jakie mam nigdy się nie zepsuł, to powielane mity.
Zresztą prawo Murphiego wyraźnie mówi, co ma się zepsuć i tak się zepsuje ; )
 

merann

New member
Niestety muszę się zgodzić z kolegą lagosp. Kupiłem tv LG, best of best w tamtym czasie, padł 2 dni po gwarancji... a dość często niestety słyszałem, że tak się dzieje z ich telewizorami.
 
Do góry