Lg wprowadza plazmę 32'' !!!

saa

New member
Koncern LG ogłosił wprowadzenie do sprzedaży najmniejszego telewizora plazmowego, oznaczonego numerem 32PC5RV jaki kiedykolwiek był dostępny na rynku dla zwykłego klienta

Zdaniem LG, 32 calowa matryca jest najmniejszą z możliwych wielkości, przy której opłacalna jest masowa produkcja. Pierwsze egzemplarze można już kupić w Brazylii, jednocześnie sprzedaż światowa ruszy jeszcze w tym roku. Cena kształtować się będzie na poziomie 2700zł, co zdaniem analityków jest zbyt dużą sumą. Dodatkową prognozują, że potencjalny klient będzie wybierał raczej modele 42 calowe Full HD. Matryca będzie miała rozdzielczość 852x480, jasność 550 oraz stopę kontrastu 1800:1.

 
Ostatnia edycja:

tkirmuc

New member
Z informacji od znajomych 'z branży' - telewizor ma kosztować około 2500 zł. Tylko nie wiem netto czy brutto :). Ma się pojawić jeszcze w tym roku. Dla mnie jest to telewizor idealny. Mam dosyć mojej starej 21' bańki ale jak patrzyłem na obraz SD na tych wszystkich pięknych telewizorach HD Ready/Full HD - to za każdym razem mnie odrzucało. 32PC5RV ma matrycę niskiej rozdzielczości, więc mam nadzieję, że obraz SD (kablówka, DVD, DivX) będzie wyświetlał w sposób miły dla oka. Tak więc czekam na premierę i raty 0% w MM.
 

ernane

New member
słabe parametry, ciekawe jak z resztą, typowy budżetowy tv dla biednych krajów i tyle. Zeby czyms takim zrobic zamieszanie na rynku potrzebna bylaby cena max 1999. takto w tej cenie mozna miec 37-42 i zdecydowanie lepszy jakościowo sprzęt
jak dla mnie dziwny pomysł LG
 

monic

New member
A ja sie nie zgadzam z toba do konca!!!
Popierwsze nie kazdy ma wielki dom gdzie zmiesci wszystko, co z tymi co mieszkaja w malych mieszkaniach? Nie zawsze sie zmiesci 42 calowy tv:eek:
A plusem jest to ze jest to plazma a nie LCD, wiec LG uderza w inny segment rynku!
 

ernane

New member
chcialbym zauwazyc ze plazmy zaczynaja sie od 37 cali, wiec miedzy 32 a 37 to faktycznuie duza roznica, co innego 42.
kolejna kwestia jesli ma sie antene siatkowa to faktycznie trzeba ogladac z duzej odleglosci taka "ładna: jakosc bedzie.
Co do odleglosci kwestia sygnalu i jakości plazmy

ale koniec offtopa
 
Do góry