LG wprowadza na rynek nowy OLED płaski w extra cenie ale Full HD..

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG wprowadza na rynek nowy OLED płaski w extra cenie ale Full HD.

main_lg_oled_new.jpg

Pierwszy model LG OLED 2017 w jakości fullhd, w cenie 1599 EUR. To nie jest 4K, ale jakość i wzornictwo podobne do modeli 4K. Początkowo sprzedawany przez Euronics a następnie również w innych sieciach.

To telewizor, który zastąpi model 55EG910V ma tylko nieco inny cokół i ma bardziej polerowane wykończenie.
content_small_55EG9A7V_front.jpg

Nowy 55EG9A7V nie ma HDR i nie ma Dolby Vision, to tylko Full HD z WebOS 2.0.

Kto chciałby kupić bardzo dobry 55 ale fullhd ?
LG zrobiła swoje obliczenia.
Przede wszystkim 4K nie jest wymogiem dla wielu osób.
Oglądanie telewizji lub Netflix Full HD są dla nich wystarczającym przeżyciem.
A cena ma swój największy walor - 1,599 euro.
dday
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem jak się będzie sprzedawał.. kto wie może to jest pomysł na jeszcze większą sprzedaż swoich tv..
 

nomnom

New member
Cena jest ciekawa, ale osobiście wolałbym dorzucić tysiaka i wziąć 55B6J, nawet jeśli by mi nie zależało na 4K.
 

pantomima

Banned
Bardzo dobra opcja z dostepem modelu full hd. Nie wszyscy jeszcze zdecydowali sie na 4k . I ta cena... Brawo !
 

collider

New member
Bez reklam
Ciekawy jestem jak się będzie sprzedawał.. kto wie może to jest pomysł na jeszcze większą sprzedaż swoich tv..

Pomimo, ze jestem wielkim zwolennikiem 4K to mysle, ze to bardzo ciekawa propozycja. W tym rozmiarze ma jeszcze sens bo roznica pomiedzy FHD i 4K nie jest az tak mocno odczuwalna a korzysci z Oled w jakosci samego obrazu sa.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Cena na premierę bardzo dobra. Myślę, że będzie to bardzo ciekawa propozycja dla osób, których treści 4k i HDR nie interesują. Jeśli ktoś się nastawia wyłącznie na oglądanie np. nc+, filmy Bluray, płaski OLED FHD od LG będzie znakomitym wyborem:)
 

jaro0508

Member
Tez mi sie wydaje ze to bardzo dobra oferta bedzie..a cena w miare uplywu czasu od premiery bedzie na pewno jeszcze spadac ..dobre posuniecie LG...Sony Panasonic moglyby brac przyklad .Mozna bedzie miec OLED za niezle pieniadze:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra cena, niech jeszcze zrobią 80" w Oledzie FHD z dobrą ceną i nie ma się nad czym zastanawiać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pomimo, ze jestem wielkim zwolennikiem 4K to mysle, ze to bardzo ciekawa propozycja. W tym rozmiarze ma jeszcze sens bo roznica pomiedzy FHD i 4K nie jest az tak mocno odczuwalna a korzysci z Oled w jakosci samego obrazu sa.

Ja myślę, że nawet w 65 calach jakby taki tv zrobili, a do tego oczywiście z dobrą ceną to mogłoby wielu chętnych się znaleźć ...bo dla wielu ludzi 4k jeszcze na dzisiaj czy też w najbliższym czasie nie ma większego znaczenia..
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Ja myślę, że nawet w 65 calach jakby taki tv zrobili, a do tego oczywiście z dobrą ceną to mogłoby wielu chętnych się znaleźć ...bo dla wielu ludzi 4k jeszcze na dzisiaj czy też w najbliższym czasie nie ma większego znaczenia..


Gdyby był w 65 czy 75 calach FHD OLED bym się minuty nie zastanawiał z zakupem.
A TV 4K bym sprzedał - patrząc na obecną dostępność treści w 4K
 

collider

New member
Bez reklam
Gdyby był w 65 czy 75 calach FHD OLED bym się minuty nie zastanawiał z zakupem.
A TV 4K bym sprzedał - patrząc na obecną dostępność treści w 4K


Tresci jest dosc sporo. Filmow coraz wiecej. Jednak ceny tez wysze a pamietam szumne zapowiedzi, ze plyty 4K beda w cenach zwyklego bluray. Jest tez Netflix, niedlugo bedzie tez rzeczywiste granie na konsolach a nie tylko upscaling. Nie jest zle.
Jednak, musze przyznac, ze spodziewalem sie jednak nieco szybszego postepu w tej dziedzinie. Szczegolnie liczylem, ze stacje telewizyjne cos z tym zrobia. A tu ni widu ni slychu.
 

christoff.w

Banned
LG wprowadza na rynek nowy OLED płaski w extra cenie ale Full HD.

main_lg_oled_new.jpg

Pierwszy model LG OLED 2017 w jakości fullhd, w cenie 1599 EUR. To nie jest 4K, ale jakość i wzornictwo podobne do modeli 4K. Początkowo sprzedawany przez Euronics a następnie również w innych sieciach.

To telewizor, który zastąpi model 55EG910V ma tylko nieco inny cokół i ma bardziej polerowane wykończenie.
content_small_55EG9A7V_front.jpg

Nowy 55EG9A7V nie ma HDR i nie ma Dolby Vision, to tylko Full HD z WebOS 2.0.

Kto chciałby kupić bardzo dobry 55 ale fullhd ?
LG zrobiła swoje obliczenia.
Przede wszystkim 4K nie jest wymogiem dla wielu osób.
Oglądanie telewizji lub Netflix Full HD są dla nich wystarczającym przeżyciem.
A cena ma swój największy walor - 1,599 euro.
dday
Za tyle to są Oledy 4k w uk i Irlandii

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
ja bynajmniej nie mieszkam w uk i irlandii a jeszcze taniej pewnie beda w usa..:) Mysle ze jesli cena bedzie bardzo atrakcyjna to nabywcy na pewno sie znajda..:)
 

FoX88

New member
Za tyle to są Oledy 4k w uk i Irlandii

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

LG EG910V jak wchodził na rynek to z ceną 10.000 zł. Ten tutaj nawet przyjmując 1:1 z Euro na zł wychodzi w cenie 6670 zł.

Wystarczy jakaś większa obniżka parę miesięcy po premierze i cena robi się całkiem przyjemna.

A te OLEDy 4K u nas to może i kosztują 7800-8000 zł, ale po przecenach już.

Saturn np. ma teraz dobre przeceny i OLEDa 55B6 za 8169 zł, ale z ceny wyjściowej 11.169 zł.

Także ciężko porównywać cenę premierową jednego TV z ceną po mocnej przecenie drugiego.

Jak ten nowy OLED Full HD dostanie przecenę też typu 27%, to już nie będzie kosztować 6670 zł, a 4869 zł.
 
Ostatnia edycja:

christoff.w

Banned
LG EG910V jak wchodził na rynek to z ceną 10.000 zł. Ten tutaj nawet przyjmując 1:1 z Euro na zł wychodzi w cenie 6670 zł.

Wystarczy jakaś większa obniżka parę miesięcy po premierze i cena robi się całkiem przyjemna.

A te OLEDy 4K u nas to może i kosztują 7800-8000 zł, ale po przecenach już.

Saturn np. ma teraz dobre przeceny i OLEDa 55B6 za 8169 zł, ale z ceny wyjściowej 11.169 zł.

Także ciężko porównywać cenę premierową jednego TV z ceną po mocnej przecenie drugiego.

Jak ten nowy OLED Full HD dostanie przecenę też typu 27%, to już nie będzie kosztować 6670 zł, a 4869 zł.
Oczywiście że w promocji i tak, chodzi mi o B6. Ale czy aby nie lepiej wziąć starszego i "lepszego" aniżeli nowego ale "gorszego" (bez 4k-przyp.Chris.)???

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry