LG WireLESS media BOX AN-WL100E - FULL HD bez kabli ??

rufus1988

New member
Witam, postanowiłem założyć wątek w LCD LG dlatego ponieważ to urządzenie jest w zasadzie przeznaczone wyłącznie dla niektórych Tv tej marki. Posiadam LG Le8500 i zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, starałem się znaleźć info w sieci ale niestety PUSTKA. Zastanawiam się jak to możliwe, wielu z nas z pewnością wiesza tv na ścianie, nikomu nie zależy na pominięciu szpecących kabli (sposobem bezinwazyjnym)? Urządzenie wydaje się BARDZO ciekawe, zastanawiam się jak to się stało iż KiKi nie miał tego jeszcze w swoich rękach :D:D:D
Czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzętem? Pytanie jest oczywiste, czy FAKTYCZNIE nie ma straty na sygnale zakładając odległość metra Box'u od Tv (bez różnicy HDMI czy BOX) ? Jak to wygląda w praktyce? Cena zrobiła się atrakcyjna jednak kota w worku nie kupię, z pewnością ktoś już miał z tym do czynienia. . .? Uprzejmie prosze o podzielenie się spostrzeżeniami. . .
 

bigxlx

New member
Witam, postanowiłem założyć wątek w LCD LG dlatego ponieważ to urządzenie jest w zasadzie przeznaczone wyłącznie dla niektórych Tv tej marki. Posiadam LG Le8500 i zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, starałem się znaleźć info w sieci ale niestety PUSTKA. Zastanawiam się jak to możliwe, wielu z nas z pewnością wiesza tv na ścianie, nikomu nie zależy na pominięciu szpecących kabli (sposobem bezinwazyjnym)? Urządzenie wydaje się BARDZO ciekawe, zastanawiam się jak to się stało iż KiKi nie miał tego jeszcze w swoich rękach :D:D:D
Czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzętem? Pytanie jest oczywiste, czy FAKTYCZNIE nie ma straty na sygnale zakładając odległość metra Box'u od Tv (bez różnicy HDMI czy BOX) ? Jak to wygląda w praktyce? Cena zrobiła się atrakcyjna jednak kota w worku nie kupię, z pewnością ktoś już miał z tym do czynienia. . .? Uprzejmie prosze o podzielenie się spostrzeżeniami. . .

Utraty jakosci nie widac, ponoc kompresja bezstratna - nawet FHD, smiga jak ta lala i wejsc ma caly komplet. Co do zasiegu to daje rade do kilkunastu metrow, a moze i dalej trzeba by wystawic go na ulice.
Ile takie cudo Ciebie bedzie kosztowac?
A i TV kopiuje pilota od innych urzadzen i steruje nimi juz bezposrednio ze skrzynki, bo co za radocha pilota od TV kierowac do TV a od np. BD kierowac w drugi koniec pokoju.
 

rufus1988

New member
Można dostać na ceneo za 600zł, ja mam okazje za około 500zł.
Rozumiem iż jesteś posiadaczem tego urządzenia ? Z jakimi innymi go połączyłeś ? I na jakim tv to hula ? Wiesz może czy w GRACH na ps3 nie ma opóźnień dodatkowych ?
I czy antenka doczepiana do tv jest spora? Pytam ponieważ tv chciałbym powiesić na ścianie jak "obraz" i nie wiem czy wystarczy miejsca żeby ją podczepić. . .? POZDRAWIAM :)
 
Ostatnia edycja:

Lech36

New member
Witam, postanowiłem założyć wątek w LCD LG dlatego ponieważ to urządzenie jest w zasadzie przeznaczone wyłącznie dla niektórych Tv tej marki. Posiadam LG Le8500 i zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, starałem się znaleźć info w sieci ale niestety PUSTKA. Zastanawiam się jak to możliwe, wielu z nas z pewnością wiesza tv na ścianie, nikomu nie zależy na pominięciu szpecących kabli (sposobem bezinwazyjnym)? Urządzenie wydaje się BARDZO ciekawe, zastanawiam się jak to się stało iż KiKi nie miał tego jeszcze w swoich rękach :D:D:D
Czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzętem? Pytanie jest oczywiste, czy FAKTYCZNIE nie ma straty na sygnale zakładając odległość metra Box'u od Tv (bez różnicy HDMI czy BOX) ? Jak to wygląda w praktyce? Cena zrobiła się atrakcyjna jednak kota w worku nie kupię, z pewnością ktoś już miał z tym do czynienia. . .? Uprzejmie prosze o podzielenie się spostrzeżeniami. . .

Media boxa używam od kilku miesięcy. Jakość obrazu przesłanego bez uwag (moim zdaniem perfekcyjna). Robiłem porównania high endowego odtwarzacza BD z PS3 (PS3 przez media box, odtwarzacz bezpośrednio do TV) na dwóch takich samych płytach BD bardzo dobrze nagranych. Wg mojej oceny w jakości obrazu nie było różnicy lub jeżeli nawet była to pomijalnie mała (z "lupą" się nie przyglądałem). Zasięg o obrębie jednego pokoju bezproblemowy. Nie działa przez stropy (dużo zbrojenia). Sygnał HDMI jest przekazywany bez kompresji (na ~ 5GHz).
 
Do góry