LG vs SAMSUNG- 40-42" do 2500zł

zjawa

New member
Witam wszystkich,

Planuję zakup telewizora, ale ogrom modeli na rynku utrudnia wybór. Na forum jest mnóstwo tematów, jednak żaden nie odpowiedział na wszystkie moje pytania.
Ze wstępnego rozeznania zawężam wybór do Samsunga oraz LG. Wielkość matrycy to 40-42", kwota 1600-2500zł (zależy ile i do czego mam dołożyć:wink:).

Moje priorytety:
- musi czytać wszystko lub prawie wszystko z napisami z USB
- 100HZ
- dobrze jakby miał dvb-s abym mógł włożyć bezpośrednio do tv kartę POLSATU i pominąć dekoder
- niekoniecznie LED
- bez 3D
- niekoniecznie opcje internetowe

TV jest wykorzystywany w 80% do odbioru Cyfrowego POLSATU, reszta to divX i przyszłościowo BR. Jeśli nie polecacie kombajnu to może warto kupić golasa LCD i dalej korzystać z dekodera plus zewnętrzny player ale za to wziąć 46"(odległość od tv to 2,5-3,5m)? Tylko, że to zamieszanie z trzema pilotami i dodatkowe skrzynki przy tv.:neutral:
Z góry dzięki za wskazanie potencjalnych modeli.:blagam:
 

don111

Banned
do takiego sygnału lepiej się sprawdzi - Panasonic 42G30, ewentualnie 42S30 (bez ciemego filtra antyodblaskowego) albo nawet LG 42PT353/50PT353 - podobno na tą 50'tkę w Leclerc jest promocja ma kosztować 1700zł (zobacz w dziale plazm)
karty polsatu nie wsadzisz nigdzie bezpośrednio, potrzebny będzie jeszcze pośrednik - moduł, który też niestety kosztuje
 
Do góry