LG ST600 - Smart TV Upgrader

marektbg

New member
Po zakupie plazmy 3D dość szybko zaczyna mi brakować funkcji Smart TV. Zależy mi na przystawkę oferującą pełny dostęp do netu - początkowo myślałem o DP1W, ale on odpada ze względu na raptem 3 serwisy.
Czy warto zainteresować się urządzeniem ST600 - czy ktoś może z niego korzysta i może mi przedstawić jego wady/zalety?
 

strusiu44

New member
ja używam to i muszę ci powiedzieć ze nie czyta połowę filmów w formacie MKV jak i H.264 - na 20 filmów obejrzałem tylko jeden .
 

grigorji

New member
Ja używam i jestem zadowolony.Przydało by się możliwość oglądania tv przez internet lub taka aplikacja jak iplex lub oglądania filmów z megavideo .Z filmami jest różnie ale mam jeszcze odtwarzacz w tv więdz niema problemu.Musimy się zastanowić o co nam chodzi .Czy o odtwarzacz filmów czy o urządzenie o dużych możliwościach sieciowych i internetowych .Mnie bardziej o to drugie.;)
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Lepiej jest zakupić jakiś player oparty o Androida - możliwości internetowe będą praktycznie nieograniczone, z ważniejszych to najnowszy flash oraz tysiące widgetów i aplikacji z Marketu, oraz takie funkcje jak podłączenie przez USB klawiatury czy myszki, co podczas wprowadzania tekstu baaaardzo ułatwia sprawę.
 
Do góry