Lg SL 9000 42"

Rick1

New member
Witam! Zwracam się do użytkowników tego tv z pytaniem czy próbowali i w jaki sposób podłączyć wzmacniacz (w moim przypadku jest to Radmor) z kolumnami .Z instrukcji wynika że ma on tylko optyczne wyjście a ja chciałem podłączyć go za pomocą przewodów typu chinch niestety są tylko wejścia tego typu ,co robić?
 

djkac

New member
Hehe. Gniazdo nie typowe. H/p z narysowanymi słuchawkami. Masz to na foto u samej góry. Normalne gniazdo na zwykle słuchawki jak do mp3. Ja mam ten tv i głośniki podłączone takie komputerowe. Skoluj kabel i jazda.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
 

Rick1

New member
czyli muszę mieć kabel z jednej strony,, jack "jak do słuchawek a drugiej strony 2X czincz do wzmacniacza ? Jest jeszcze jedna niewiadoma- bo jak podłączyłem wzmacniacz przez przejściówkę :Euro na czincz : to dźwięk z telewizora jest ale jak chcę obejrzeć film z pendrivea to dźwięku nie ma!! czy to nie będzie to samo? Kiki może ty coś napiszesz-prosiłeś o foto ...
 

djkac

New member
Ja używam już tak od 2 lat. Działa zawsze czy to tv z anteny, czy z tunera sat, czy divx z usb itd. zero problemów.

Wysłano z HTC Desire S z użyciem Tapatalk
 
Do góry