Lg seria up81003la

Picek7

New member
Czy ma ktoś może tv LG z serii UP81003LA?
Zastanawiam się nad jego kupnem, ale nie mogę go nigdzie obejrzeć. Może ktoś ma tv z tej serii i mógłby mi przesłać trochę fotek które pozwolą mi zobaczyć jak on wygląda w realu. Jaki jest jego kolor, jak wygląda ramka i jaki ma kolor, jaka jest podstawa itp.
 

12jojko

Banned
Raczej nikt go nie ma, bo to model na 2021 rok, który dopiero do sklepów wchodzi, nie będzie się wiele różnił od zeszłorocznego modelu, w dodatku teraz ceny będą mocno zawyżone, bo to nowość. Druga sprawa, jeżeli nowy telewizor ma od razu w sklepie przecenę, to raczej znaczy, że coś jest nie tak z tym tv, a tu widzę, że jest przecena 50-calowego z 3000 na 2500. Za parę miesięcy ten telewizor 50" będzie będzie miał stałą cenę 1800 zł.
 
Ostatnia edycja:

Picek7

New member
Już pisałem w innym temacie jakie mam oczekiwania i podałeś mi że LG będzie spełniał moje oczekiwania. Stąd model 70UP810003LA, ale chciałbym go zobaczyć przed zakupem. Niestety znalazłem w sklepie dostępny co prawda w innym rozmiarze ale w Rudzie Śląskiej - prawie 300 km ode mnie.
 

JacekOk

New member
Już pisałem w innym temacie jakie mam oczekiwania i podałeś mi że LG będzie spełniał moje oczekiwania. Stąd model 70UP810003LA, ale chciałbym go zobaczyć przed zakupem. Niestety znalazłem w sklepie dostępny co prawda w innym rozmiarze ale w Rudzie Śląskiej - prawie 300 km ode mnie.

Ale co zobaczysz w sklepie ? Czy ma ladna obudowe ? Czy pudelko kolorowe ?
Nie ma zadnych miarodajnych mozliwosci oceny tv w sklepach. Po pierwsze bedzie odlaczony od zrodla antenowego w dobrej jakosci. Wiec telewizji nie sprawdzisz. Po drugie mozesz zobaczyc tylko demo co daje zero prawdy. A po tezecie podlaczysz pen drive i co ?
Tv mozesz polubic lub nie we wlasnym domu. Bo raz oswietlenie, dwa ustawienie a trzy zrodlo.
 
Do góry