Lg Rz23lz55 do dobrzy LCD??? Pomocy.

Tidus1024

New member
Bez reklam
Sprawdzałem 32LZ55. Chciałem go kupić, bo cena jest interesująca, ale przeczytałem recenzję 27'' w Kinie Domowym i fakt, że nie wspiera komponentu z progressivem wydał mi się dziwny. Dlatego postanowiłem się przekonać osobiście. Poszedłem do sklepu, poprosiłem o podpięcie czegoś z progressive scanem przez komponent. To był jakiś zestaw Panasonica wraz z kinem domowym, ale nie pamiętam symbolu. Wyskoczyła kaszanka po włączeniu progressive scan, sprawdziłem inny DVD Samsunga, po włączeniu progressive zrobiło się dokładnie to samo. Stąd moje wnioski.
 

f5k

New member
I bądż tu mądry. Chciałem ten tv kupić bo ma dobre parametry i nie muszę nic dopłacać a teraz mam mętlik w głowie i chyba będę musiał iść do sklepu i poprosić żeby mi puścili coś po progresivie.
geowik a smuży ci ten lz55 bo w specyfikacji jest 8ms? jak ten tv chodzi z kompem?
 

geowik

New member
Jak pierwszy raz podłączyłem DVD panasonic-a po componencie też mi wyskoczyły jakieś krzaczki. Trzeba było pozmieniać ustawienia DVD i teraz wsyztsko chodzi elegancko na 576p choć w panasonicu to się nazywa 625p. Co do drugiego postu - czy widzę smużenie? sorry ale nie widzę :lol: . Co do podłacznia kompa to TV działajak zwykły monitor (przy okazji kabelki DSub-DVI i DVI-DVI w zestawie z TV). Dla mnie wystarczający do oglądania DVD, Cyfry+ i kompa. Przydałby się jeszcze jakis player HD, ale z czasem.
 

f5k

New member
Dzięki geowik za przydatne informacje. Aha jeszcze jedno czy ten tv jest bezgłośny?

wszystkie wątpliwości sprawdzimy w sobotę- dotyczy kilku modeli LG.
pozdrawiam
No to czekam z niecierpliwością do soboty. Dzięki z góry.
 

bandi

New member
Witam. Fotki zrobie wieczorem jak podładuję akumulatorki w aparacvie.

Napiszę tak - obraz z koompa rzez DVI - super sprawa. Jak na monitorze. Zero zakłuceń. piękny i czytelny. Ten TV działa na prawdę jak monitor przez DVI.

Przez VGA jest już troszeczke gorzej bo jak się przyjzy to widać drobniutkie zakłucenia pikseli na krawędziach kontrastowych ale to chyba jest normalne dla sygnału analogowego.


Co do DVD - mi osobiście się bardzo podoba jakość. Dodatkowo można regulować ostrość obrazu co odrobine wpływa na jakość filtrowania obrazu przez XD Engine.



Mam pytanie - ma ktoś X360? Jeśli tak to proszę o opinię tych co porównywali obraz po Componencie i VGA

Moje porównanie poniżej:

http://trialclub.net/!test_lg.html
 
Do góry