LG rozpoczyna sprzedaż 48-calowych telewizorów OLED w Europie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG rozpoczyna sprzedaż 48-calowych telewizorów OLED w Europie

[FONT=&quot]Firma LG Electronics wreszcie zaczęła sprzedawać pierwszy na świecie 48-calowy telewizor OLED. OLED48CX jest teraz wysyłany do Europy. Cena jest stosunkowo wysoka ( 1 999 GBP w Wielkiej Brytanii ), ale mam nadzieję, że wkrótce spadnie.
LG-OLED-CX-img_assist-400x262.jpg

LG CX telewizory OLED , entry-level OLED firmy LG na rok 2020, ostatni 3 feature LG rd -Gen Alpha 9 procesor, który oferuje lepsze odwzorowanie tonów HDR i algorytmy uczenia głębokie, aby poprawić jakość obrazu. Telewizory oferują także zgodność z NVIDIA G-Sync dla graczy. Telewizory są dostępne w wersjach 48-calowych, 55-calowych, 65-calowych i 77-calowych.
oled-info

[/FONT]
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Telewizory OLED 48-calowe (obojętnie jakiej marki) w cenie powyżej 5 tys. PLN nie mają sensu. Poniżej tej kwoty mają sens. Trzeba poczekać na spadki.
 

pantomima

Banned
Powiem tak - 48 calowe oledy są bez sensu ! Nie mają zastosowania . Nie są to przekätne do seansów kinowych . 65 calowe średnio się do tego nadają , ale jeszcze dają radę . Więc jak wykorzystać te 48 cali z niesamowitym kontrastem/czernią ? - postawić w kuchni, sypialni i oglądać co się chce ? No nie , bo za chwilę pojawią się powidoki wypalenia . Do takiego trybu korzystamy z leda . Oled to genialny obraz, ale nie w takiej przekątnej.
Pograć na konsoli , a może jakaś transmisja sportowa? - no dobra , ale lepszym rozwiązaniem będzie chyba dorzuć trochę kwitów i kupić coś większego.
 
Ostatnia edycja:

roni_bydlak

New member
Powiem tak - 48 calowe oledy są bez sensu ! Nie mają zastosowania . Nie są to przekätne do seansów kinowych . 65 calowe średnio się do tego nadają , ale jeszcze dają radę . Więc jak wykorzystać te 48 cali z niesamowitym kontrastem/czernią ? - postawić w kuchni, sypialni i oglądać co się chce ? No nie , bo za chwilę pojawią się powidoki wypalenia . Do takiego trybu korzystamy z leda . Oled to genialny obraz, ale nie w takiej przekątnej.
Pograć na konsoli , a może jakaś transmisja sportowa? - no dobra , ale lepszym rozwiązaniem będzie chyba dorzuć trochę kwitów i kupić coś większego.
Owszem mają. Otóż mam takie pomieszczenie, gdzie na ścianę - jedyną możliwą - wejdzie 48 a nie 55. Tylko nie za dychę, za piątkę też niechętnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

KamilaKornet

New member
Taka przekątna w tej cenie to bzdura,chyba że do kuchni..na 3k i tak nie spadnie.Bardzo nieopłacalny zakup.KINO i film w oled zaczyna się od 65>.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest bardzo specjalna w programie, więc bez obaw !!!
W Polsce rewelacyjna cena - już ja podawałem wcześniej.
 

JanVid

New member
....W Polsce rewelacyjna cena - już ja podawałem wcześniej.

...... i tu się mylisz :) ..... w Polsce rewelacyjna cena za ten model to będzie dopiero za rok o tej samej porze lub jeszcze później na jesieni, wówczas jak producent zrozumie że grubo "poszedł po bandzie" licząc na naiwność konsumentów a życie zna wiele takich przypadków.
Cena powyżej 3,5 k PLN za 48" model OLED kłóci się po prostu z logiką :)
 
Ostatnia edycja:

Mariobull23

New member
Janie to nie tylko lg przesadza z ceną. To niestety powszechna praktyka. Ceny nowych Sony absurd, nowe LG absurd, nowe Philipsy absurd. Panasonic modele z 2020 niewiele wnoszą a kosztują dużo więcej. Tyle

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

Zulus

Member
Niech zaczną wreszcie sprzedawać te telewizory i nie tylko LG, bo jak na razie, to od pół roku tylko je zapowiadają heh .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem czują logikę masz na myśli ?
Oled jest oled i bez podkręcania atmosfery cenowej ludzie kupią do domu bo potrzebuja najlepszy obraz w wielkości max 50".
Jeśli kogoś nie stać, nie kupuje.

I się nie mylę, chętnych jest już kilka osób i tylko czekają na dostępność !!!
 

Zulus

Member
Jak wygląda współpraca tego telewizora w modułem Canal + i czy jest tu możliwa wymiana kanałów satelitarnych po ich skopiowaniu na pen drive ułożeniu po swojemu przy pomocy ChanSort , i ponownym wgraniu w tv?
 

wwe6785

New member
LG na FB potwierdziło ze w tym roku 48 cala nie będzie.

"Cieszę się Waszym szczęściem, ale wolałbym się w końcu ucieszyć na widok OLED'a 48" bo połowa III kwartału a tego cacka ni widu ni słychu...

LG Polska Tomaszu, przykro nam, że musimy przekazać Ci złe wieści, jednak ten model w tym roku niestety nie wejdzie do sprzedaży w Polsce. Jest to wiadomość dosłownie z ostatniej chwili."
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale cena jest wyższa niż Oled 55". i w tym jest właśnie problem.
Ale będziemy naciskać - może się uda.
 
Do góry