lg pt353 a 3d

karoly

New member
Witam. Czy na telewizorze lg pt353 da się oglądać filmy w jakości 3d. Czy jezeli sobie ściągnę film 3d w formacie mkv lub innym i kupie pasywne okulary lg bedę mógł się delektować trójwymiarem na moim tv?
 

karoly

New member
Pytam bo moim zdaniem to czy tv obsługuje 3d czy nie to jedna wielka ściema. Wydaje mi się, że jeżeli tv ma wystarczająco szybka odświeżanie w hertzah(myślę o 120 w zwyż) to powinny na nim filmy 3d chodzic. Doskonałym przykładem na to są telewizory które pijawiły się jeszcze przed modą na 3d a po kilku miesiącach można było do nich kupic opcjonalny nadajnik 3d. A tym bardziej jeżeli lg używa techniki pasywnego 3d to zadnego opcjonalnego nadajnika nie potrzeba. Skoro sobie kpisz ze mnie powiedz jakie czynniki dyskwalifikują telewizory przed wyswietlaniem 3d a dzieki czemu mają one taką możliwość. Ponadto producenci bardzo częto blokują różne funkcje, które można poźnie odblokowac w menu serwisowym.
 

Hillel

New member
Aby dostosować ten tv do oglądania 3d przez okulary pasywne nie trzeba żadnego nadajnika 3d. Wystarczy matrycę wymienić na taką z filtrami :). no i firmware zmienić.
 
Do góry